Beauty by Gonzales

Hoofdweg 184, Amsterdam , 1057DD
Open Today: 12:00 - 21:30

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

All
Nails
Hair removal
Face

Venue reviews

4,9
273 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Ik ben er ZO blij. Nog nooit heeft iemand mijn wenkbrauwen zo mooi weten te doen. Ook heel eerlijk advies, heel fijn
Amazing, Rosita saved my lashes ! A true miracle worker <3
Ik ben super tevreden over de brow lumination incl het epileren waar ze pro in is. En daarnaast het shapen na een lumination dat is gewoon super mooi gedaan door Rosita. Heel mooi en netjes geshaped en wat ik ook belangrijk vond dat ze heel eerlijk is! En dat word zeer gewaardeerd! Zeer tevreden en daarnaast verkoopt ze ook nog eens top producten van andere diensten in haar salon very helpfull
Such a great experience! Fast, gentle, and my brows look amazing. The staff was so sweet too.
vandaag een super fijne browlamination gehad van rosita 💕💕 altijd hele fijne sfeer in de winkel en altijd fijn ontvangen en gekletst ❤️ zeker een aanrader ook al is t 30/40 min rijden, t is t echt waard ❤️❤️🫶🏼
Show more reviews...

About

Beauty by Gonzales
Hoofdweg 184
1057DD Amsterdam

Beauty By Gonzales is een luxe beauty salon in Amsterdam, gelegen aan de Hoofdweg 184. IBij Beauty By Gonzales voeren ze browlamination & lashlift behandelingen aan, maar bieden ze ook andere behandelingen aan zoals BIAB, make up service , bindweefsel massage en relaxing massage. In de salon worden alleen maar A-merken gebruikt zoals ZOLA, Noemi, The Gel Bottle en meer luxe merken. De gezondheid van de wimpers en wenkbrauwen heeft de hoogste prioriteit in deze salon.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De tramhalte is op 1 min loopafstand en er is genoeg parkeergelegenheid.

Het team: Beauty By Gonzales is opgericht door Rosita die meer dan 4 jaar wenkbrauw en wimper behandelingen uitvoert en meer dan 10 diploma's bezit.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: wenkbrauw- & wimper behandelingen
  • Gebruikte merken en producten: ZOLA, Noemi, The Gel Bottle.
MonMonday
Closed
TueTuesday
12:0021:30
WedWednesday
12:0021:30
ThuThursday
12:0021:30
FriFriday
12:0021:30
SatSaturday
12:0021:30
SunSunday
Closed

Beauty Salons nearby