Beauty & Zen

Kopsstraat 1, Nieuw-Vennep, NL
Open Today: 09:00 - 18:00

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

All
Hair removal
Face
Massage
Body
Medical Aesthetics

Venue reviews

4,9
15 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Geweldig
Altijd een professionele en zorgvuldige service, met een hele fijne en rustige energie. Ik voel me hier altijd op mijn gemak! Heel erg tevreden.
Voor de eerste keer hier mijn wenkbrauwen gelamineerd. Zeer tevreden. Ze stopt niet voordat zij het perfect vindt. Ze geeft goede adviezen en denkt met je mee. Hele prettige ervaring met een hele mooie uitkomst. Krijg veel complimenten in mijn omgeving sinds ik hier mijn wenkbrauwen en wimpers heb laten doen. Ik kom zeker terug.
Sujeina heeft een fijne energie, is zorgzaam en vakkundig. De ruimte is heel schoon. Ik voelde mij na de behandeling helemaal ontspannen. Ik kom zeker terug.
Eerste keer bij dit salon geweest en goede ervaring gehad! Ook een leuke babbel gehad tijdens de behandeling met de eigenaresse, lieve vrouw die haar werk goed doet Ik zou zeker terugkomen :)
Show venue reply...
Show more reviews...

Meet the team

Services

Body
Face
Massage
Hair removal
Medical Aesthetics

Portfolio

About

Beauty & Zen
Kopsstraat 1
Nieuw-Vennep
NL

Beauty & Zen in Nieuw-Vennep is een salon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel de klanten een unieke zen- en wellnesservaring te bieden.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer
De salon is gelegen bij de halte Nieuw-Vennep, Raiffeisenstraat.

Het team
De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.


Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd.
  • Gespecialiseerd in: schoonheidsbehandelingen.
  • Gebruikte merken en producten: Elleebana, Lycon, LashExtend, Mrs Highbrows en Mesokinline.
MonMonday
10:1518:00
TueTuesday
09:0018:00
WedWednesday
09:0012:00
ThuThursday
09:0018:00
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Products used in this venue

  • Elleebana
  • London Lash
  • Lycon
  • Mesoestetic
  • Mrs. Highbrow

Beauty Salons nearby