Carpe Diem Schoonheidsverzorging @Inches

Prinsestraat 90a, Den Haag, 2513CG
Open Today: 09:00 - 18:00

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

All
Nails
Face

Venue reviews

4,9
510 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Helemaal blij met het resultaat. Vriendelijke dame en fijne ervaring. Dit wordt mijn vaste nagelstyliste:)
Show venue reply...
Dorota is een top schoonheidsspecialist, mijn wimpers zijn weer zo mooi en ze werkt altijd professioneel met goede zorg wn hygiëne. daarnaast een hele lieve vrouw. thankssss
Show venue reply...
Dorota was really nice and she does a very thorough work :)
Show venue reply...
Een en al ontspanning….. heerlijk !
Show venue reply...
Bij de afspraak was ze heel aardig, niks op aan te merken. Voelde mij op mijn gemak. Echter was ik de volgende dag al wat wimpers kwijt en tweede dag, waren al mijn wimpers er al af. Normaal gesproken zitten wimpers op zijn minst een tot twee weken. Dit aangegeven bij de salon en ze gaf aan dit bij Treatwell te regelen. Treatwell gaat niet over de terugbetaling en moet dit weer met de salon regelen. Het is een gedoe.
Show more reviews...

Meet the team

About

​Mijn opleiding is schoonheidsspecialiste en visagiste ​ Ik bid volgende behandelingen aan​: *Gelnagels en nail art​ * CND shellac nagellak ​ *Wimpers zeten met elke methode *​ Cavitatie peeling *​Diamant mikrodermabrasie ​ ​​ *Manuele behandeling ​ ​*Wenkbrauw behandeling epileren en harsen *Verven met henna ​*IPL ontharen ​ ​Graag nodig ik alle dames ​om een kennis te maken met mijn behandelingen

Services

Face
Nails
Hair removal
Medical Aesthetics

Portfolio

What our customers say about Dorota

Skilled17
Friendly16
Professional14
Caring11

About

Carpe Diem Schoonheidsverzorging @Inches
Prinsestraat 90a
2513CG Den Haag

Bij Carpe Diem Schoonheidsverzorging @Inches in Den Haag kun je terecht voor een breed scala aan schoonheidsbehandelingen. Eigenaresse Dorota is gespecialiseerd in huidverbetering en weet dan ook precies wat jouw huid nodig heeft. Daarnaast is ze al jarenlang werkzaam als nagelstyliste waardoor je elk gewenst patroon op je nagels kunt laten aanbrengen. Wil je meteen klaar zijn voor een avondje uit? Laat dan wimperextensions en mooie make-up aanbrengen. Er is geen wens die Dorota niet voor jou kan vervullen op basis van haar behandelingen.

Let op: in de salon kan niet worden gepind.

MonMonday
Closed
TueTuesday
09:0018:00
WedWednesday
09:0018:00
ThuThursday
09:0020:00
FriFriday
09:0020:00
SatSaturday
09:0017:30
SunSunday
12:0018:00

Venue awards

Top Rated 2025Top Rated 2023Top Rated 2021

Beauty Salons nearby