De Haarloods

Singel 30, Nijkerk, 3861AE
Open Today: 09:30 - 17:30

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

Venue reviews

5,0
259 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Mijn haar is super mooi geknipt. Echt heel erg blij mee!
Helen weet hoe je geknipt wilt worden. Kapsel zit binnen no-time weer helemaal goed.
Mijn zoon zei voor het eerst dat hij het leuk vond bij de kapper. Dat heeft hij nog nooit eerder gezegd. Complimenten!
Echt oprecht mijn complimenten! Hele fijne service en dochter is supermooi geknipt!
Super goed geknipt door een hele vriendelijke Iris!
Show more reviews...

About

De Haarloods
Singel 30
3861AE Nijkerk

Voel je welkom bij de Haarloods! De Haarloods is opgericht 2020 te Nijkerk. Gemoedelijk, vertrouwd en gezellig. Dat is de sfeer die klanten ontvangen wanneer zij de salon binnen lopen. De Haarloods streeft naar het beste resultaat. Dit houden we hoog door precisie en vakkundige kennis.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Centraal station Nijkerk

Het team: De Haarloods is opgericht door Helen. Zij staat altijd voor iedereen klaar en streeft naar het perfecte resultaat voor jou.

Gespecialiseerd in: De Haarloods is voornamelijk gespecialiseerd in kleurbehandelingen. Maar ook in extensions, knippen voor dames maar ook heren en kinderen.

Merken en producten: De Haarloods werkt met de prachtige merken OLAPLEX, Four Reasons, Hair talk en DEPOT the male tools & co.

Extra’s: De Haarloods werkt met geheel natuurlijke producten. Zo zijn ze sulfaat, parabeen en silicoon vrij. Deze producten zijn geheel biologisch gecertificeerd.

MonMonday
12:30–17:30
TueTuesday
09:30–17:30
WedWednesday
09:30–17:30
ThuThursday
09:30–21:00
FriFriday
09:30–17:30
SatSaturday
09:00–13:30
SunSunday
Closed

Venue awards

Top Rated 2025Top Rated 2024

Hair Salons nearby