Knappe Koppies - Capelle aan den IJssel

16 Doormanstraat , Capelle aan den IJssel
Open Today: 09:00 - 16:00

Popular services

Browse services

All
Hair
Face

Venue reviews

4,7
3255 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Mijn dochter wordt altijd graag door Chantal geknipt. Naast dat ze heel goed is gaat ze ook heel leuk met kinderen (en hun ouders 😉) om!
Gezellig en ik ben heel netjes geknipt!!
Ik mocht eenmalig vreemd gaan van de baas, nu weer terug bij mijn vertrouwde kapster, zelfbenoemd topstyliste. En het was weer als vanouds, helemaal goed dus!
Na een knipbeurt bij Puck, kan je dag niet meer stuk. Ze neemt de tijd en daarmee kwaliteit.
Puck heeft mijn haar goed geknipt. Zij luistert goed naar mijn wensen. Geeft passend advies . Ik ben tevreden met het resultaat.
Show more reviews...

Meet the team

About

Ik ben Chantal , 31 jaar oud. Meer dan 10 jaar werkzaam als kapster. Ik ben gespecialiseerd in alles wat met het kappersvak te maken heeft .

Services

Hair
Face

What our customers say about Chantal

Knowledgeable42
Skilled35
Professional33
Experienced25

About

Ik ben Deborah , 39 jaar oud en al 16 jaar eigenaresse van Knappe Koppies . Ik ben gespecialiseerd in hoofdhuid problemen , krullen knippen en ben kleurspecialist. Ik hoop u snel in onze salon te mogen verwelkomen zodat we u met een blij gevoel de deur uit kunnen laten gaan

Services

Hair
Face

What our customers say about Deborah

Skilled53
Professional43
Knowledgeable41
Experienced28

Services

Hair

What our customers say about puck

Skilled20
Professional15
Friendly13
Experienced5

About

Ik ben Riley , al 5 jaar werkzaam bij knappe koppies . ik ben gespecialiseerd in heren knippen en kleuren

Services

Hair
Face

What our customers say about Riley

Skilled26
Professional22
Friendly19
Pleasant13

About

Knappe Koppies - Capelle aan den IJssel
16 Doormanstraat
Capelle aan den IJssel

Laat je een prachtig kapsel aanmeten in de sfeervolle salon van Knappe Koppies op de Doormanstraat in Capelle aan den IJssel. Het professionele en enthousiaste team staat klaar om jou te stylen volgens de trends van dit moment.

Ze werken hier met producten van Maria Nila en finnleys. Dat het een leuke salon is wordt bevestigd door het feit dat ze in de race waren voor de titel leukste kapsalon van het jaar en de titel leukste kapsalon van de de gemeente Capelle aan den IJssel in the pocket hadden.

MonMonday
09:0012:30
TueTuesday
09:0017:30
WedWednesday
09:0017:30
ThuThursday
10:0021:00
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
09:0016:00
SunSunday
Closed

Products used in this venue

  • Keune
  • Maria Nila
  • Matrix

Venue awards

Top Rated 2020Top Rated 2019Top Rated 2018Top Rated 2017

Hair Salons nearby