Let’s Nailit

Brugemeester Bruïnelaan 25, Zwijndrecht , 3331AC
Open Tomorrow: 10:00 - 19:00

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

All
Nails
Face

Venue reviews

5,0
13 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Ik kwam bij Let’s Nailit binnen met enorm overkrulde wimpers en wilde graag een correctiebehandeling. Ik had eerlijk gezegd niet verwacht dat er nog zo’n mooi resultaat uit zou komen, maar Nathaly heeft echt wonderen verricht! Ze heeft super secuur gewerkt en echt de tijd voor me genomen. Ze legde stap voor stap uit wat ze ging doen, welke producten ze gebruikte en hoe lang alles moest intrekken. Hierdoor wist ik precies wat er gebeurde en voelde ik me meteen op m’n gemak. En het resultaat… echt OUT OF THIS WORLD 😍 Ik had dit verschil oprecht niet verwacht met de wimpers waarmee ik binnenkwam. Ze zijn zó mooi geworden en zien er weer gezond en natuurlijk uit. Ik ben echt mega blij!! Nathaly is echt een tovenaar 🪄 Ik ben haar enorm dankbaar en zou haar echt aan iedereen aanraden! ❤️
Heel professioneel, erg vriendelijk, en verzorgt je nagels en je huid eromheen tot in de puntjes. Werkelijk een feestje om bij haar in de stoel te zitten. Een dikke 10!
Voor de eerste keer geweest. Gezellige dame die perfect werk levert. Ben superblij met mijn mooie nagels.
Normaal gesproken doe ik de behandelingen los van elkaar. Dit keer de BIAB manicure en pedicure in één afspraak gedaan en ik ben super tevreden! Professionele service, fijne sfeer en prachtig resultaat door beide dames. Echt een aanrader! ✨
10 out a 10, the best and works clean.
Show more reviews...

About

Let’s Nailit
Brugemeester Bruïnelaan 25
3331AC Zwijndrecht

Let’s Nailit is een beautysalon in Zwijndrecht, gespecialiseerd in Biab en acrygelnagels, aesthetic dry pedicure, wenkbrauwbehandelingen en PMU brows (zoals soft powder en nano hairstrokes). We werken 1-op-1 in een rustige, verzorgde omgeving met hoogwaardige producten zoals The GelBottle. Onze behandelingen zijn hygiënisch, natuurlijk en gericht op detail. Ook bieden we opleidingen en online cursussen voor nagelstylisten, van beginner tot gevorderd. De salon is op loopafstand van station Zwijndrecht en behandelingen zijn mogelijk in het Nederlands, Engels en Spaans. Boek jouw behandeling via Treatwell.

MonMonday
10:0019:00
TueTuesday
10:0019:00
WedWednesday
10:0019:00
ThuThursday
10:0019:00
FriFriday
10:0019:00
SatSaturday
12:0019:00
SunSunday
Closed

Nail Salons nearby