Sunfit Beauty Care - De Jordaan

Elandsgracht 101, Amsterdam, 1016TS - Part of Beauty Care Sunfit
Open Today: 10:00 - 18:00
Off peak and last minute

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

All
Nails
Hair removal
Face
Massage
Body
Medical Aesthetics

Venue reviews

4,6
2982 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Wat een fijne ervaring! Alles was schoon en hygiënisch, wat meteen een vertrouwd gevoel gaf. De lieve dame die mijn medische pedicure heeft uitgevoerd (ik ben helaas haar naam vergeten) was erg deskundig. Ze legde alles duidelijk uit en gaf me fijne, praktische adviezen. Ik ben superblij met het eindresultaat en heb meteen een nieuwe afspraak gemaakt. Zeker een aanrader!
Ik word hier altijd vriendelijk en deskundig geholpen door de lieve dames!
Super fijn en het is er erg netjes! Volgende keer weer
zeer matige wrijf-massage, mijn vriendin was wel tevreden.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Show more reviews...

About

Sunfit Beauty Care - De Jordaan
Elandsgracht 101
1016TS Amsterdam

Bij schoonheidssalon Sunfit Beauty Care in het hart van de Jordaan kun je terecht voor de zonnebank, maar ook voor gezichtsbehandelingen, sugaring, harsbehandelingen, wimperextensions en een manicure of pedicure.

In deze salon zijn ze gespecialiseerd in huidverbetering en ontharen. Je kunt voor ontharen kiezen tussen hars of sugaring. Sugaring is een methode waarbij gebruik wordt gemaakt van een natuurlijke pasta die bestaat uit suiker, water en citroensap. Dit is een huidvriendelijke en minder pijnlijke manier van ontharen. Ga hier voor waanzinnige wimpers met wimperextensions of een wimperlift. Wil je tegelijkertijd met iemand genieten van dezelfde behandeling? Boek dan een duo-gezichtsbehandeling, duo-pedicure of duo-gezichtsbehandeling. Er wordt in deze salon gewerkt met merken zoals Dermalogica, Jan Marini, Neoderma, OPI en Revitalash.

MonMonday
10:0020:00
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
10:0020:00
ThuThursday
10:0020:00
FriFriday
10:0020:00
SatSaturday
10:0018:00
SunSunday
10:0017:30

Products used in this venue

  • Dermalogica
  • Jan Marini
  • Medik8
  • Neoderma
  • OPI
  • PerfectEyeLash
  • RevitaLash
  • The Gel Bottle

Venue awards

Top Rated 2019Most Booked 2018Top Rated 2016

Beauty Salons nearby