The Ground Skin Studio voorheen Salon Toscane

Valkhofplein 63, Arnhem, Netherlands, 6825GM
Home-based venue
Open Tomorrow: 09:00 - 17:00

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

All
Hair removal
Face
Massage

Venue reviews

4,9
124 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Ik heb een facial geboekt van 90 minuten. Jaren geleden kwam ik bij de salon voor behandelingen en dit was weer een nieuwe afspraak. Marian is zeer kundig en relaxed. Zij voelt goed aan wat nodig is en ik liet dat ook aan haar over wat "moest" gebeuren. Zij haalde mijn dons haartjes bij mond en ogen weg met mesje. De wenkbrauwen weer mooi in vorm geëpileerd. Een pittig masker voor de dode huidcellen, en een goeie massage. Denk ook met een beetje bindweefsel massage voor de wangen en hals, Top!
Vandaag voor het eerst hier een bindweefselmassage gehad en wat was dat een fijne ervaring! Marian is echt ontzettend goed in wat ze doet. Zonder twijfel de beste massage die ik tot nu toe heb gehad. Ik voelde me meteen op mijn gemak en de behandeling was professioneel, zorgvuldig en heel effectief. Ik merkte direct resultaat en heb daarom meteen een vervolgafspraak ingepland. Echt een aanrader voor iedereen die een goede bindweefselmassage zoekt😍!
ontzettend fijne behandeling weer. goed passend bij het moment en wat mijn huid nodig heeft.
Wat was het weer een heerlijke behandeling , alles klopt , Marian is een topper .
ik had het ritueel van diepe ontspanning. Genoten en tot rust gekomen 💚
Show more reviews...

Meet the team

Services

Body
Face
Nails
Massage
Hair removal
Medical Aesthetics

What our customers say about Marian

Professional10
Skilled10
Knowledgeable5
Experienced5

About

The Ground Skin Studio voorheen Salon Toscane
Valkhofplein 63
Arnhem
6825GM Netherlands

Welkom bij The Ground Skin Studio.

Mijn salon heeft een nieuwe naam die mijn visie weerspiegelt: terug naar de basis, met aandacht voor rust, balans en échte huidverbetering.

In deze holistische studio kijken we verder dan alleen de huid. Door resultaatgerichte behandelingen te combineren met ontspanning, werken we aan een gezonde, stralende huid – van binnenuit en van buitenaf.

Ik werk met hoogwaardige merken zoals Altearah Bio, Alpha-H en Sensilis Skin Lab en stem elke behandeling af op jouw huid en behoeften.

Ground your skin. Restore your glow.

The Ground Skin Studio is gelegen in Arnhem- Presikhaaf, makkelijk te bereiken met OV-bus:

Lijn 5 Presikhaaf

Halte: Kamphuizenlaan

Komt u met de auto: dan kun u gratis voor de deur parkeren.

MonMonday
09:0022:00
TueTuesday
09:0017:00
WedWednesday
09:0022:00
ThuThursday
09:0022:00
FriFriday
09:0022:00
SatSaturday
09:0017:00
SunSunday
Closed

Products used in this venue

  • Alteareah Bio

Home-based Venues nearby