Zen Studio by Len

Hamerstraat 35A (ingang tuinhuis), Bussum, 1402PR
Open Tomorrow: 09:30 - 18:30

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

All
Nails
Hair removal
Face
Massage

Venue reviews

4,9
135 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Heerlijk zoals altijd. Len is goed in haar vak , zeker een aanrader . Een dikke pluim
Show venue reply...
Een rustige studio in een huisje in de achtertuin. Len heeft een zachte, vriendelijke stem - geen dominante pittige dame die even rats fats je met hars mishandelt, maar een fijngevoelig persoon die stevig en professioneel aanraakt, maar wel rustig en respectvol is. Stilte is ok en voelt natuurlijk bij Len, maar een praatje was ook gezellig. We hebben het heel organisch afgewisseld. Een prima salon voor de gevoelige persoon, of als je echt even een tuinhuisje escape wilt ipv drukke salon.
Show venue reply...
Jaaaaaa helemaal happy met de nieuwe kleurtjes!
Show venue reply...
Heerlijk voor mijn tripje naar Texel een pedicure gehad en nu kan ik met mooie, rode teennageltjes naar het eiland. Ik ben er klaar voor! 🥰
Show venue reply...
Mijn 1ste ervaring bij Len. Een jongedame die in een tuinhuis een mooie salon heeft gecreëerd Geeft goede uitleg wat ze gaan doen en toont belangstelling voor haar cliënt. Ik heb een 2de afspraak gemaakt
Show venue reply...
Show more reviews...

About

Zen Studio by Len
Hamerstraat 35A (ingang tuinhuis)
1402PR Bussum

Bij Zen Studio by Len staan tijd, rust en aandacht voor jou en de behandeling centraal.

Met de producten van: Payot, Ahava, Lycon, Italwax, CND Shellac en Pink Gellac wordt er gewerkt in de salon.

De eigenaresse, Len, is een gediplomeerde schoonheidsspecialiste. Ze heeft al enige ervaring opgedaan in verschillende salons.

Voorwaarden Afspraken annuleren/verplaatsen kan tot 24 uur van tevoren. 

Bij een no show wordt er 50% van de geplande behandeling in rekening gebracht.   

Gelieve max. 5 min van tevoren aanwezig voor de geplande afspraak. Er is geen wachtruimte in de salon, mogelijk is er nog een behandeling bezig of de salon wordt voorbereid voor de behandeling. 

Bij te laat verschijnen op de afspraak gaat deze tijd van de behandeling af en wordt de volledige prijs van de behandeling in rekening gebracht. 

MonMonday
Closed
TueTuesday
09:3018:30
WedWednesday
Closed
ThuThursday
09:3018:30
FriFriday
Closed
SatSaturday
09:3018:30
SunSunday
Closed

Beauty Salons nearby