Beauty Salon
in Haarlem-Centrum, Haarlem
Any date
Beauty salons
Choose from 28

beauty salons in Haarlem-Centrum, Haarlem

ANNails Molen De Adriaan

5,0
392 reviews
haarlem, Noord-Holland
Show on map
BIAB Nagels1 hr 30 mins - 2 hrs
from €55
Manicure 30 mins - 2 hrs
from €30
Nail art 15 mins - 20 mins
€10
Quick view venue details
MonMonday
09:0021:00
TueTuesday
09:0021:00
WedWednesday
09:0021:00
ThuThursday
09:0021:00
FriFriday
09:0021:00
SatSaturday
09:0021:00
SunSunday
Closed

Welcome at AN(Nails), where professional care and natural beauty come together. In the salon, they work exclusively with premium products, carefully selected to ensure the health, strength, and lasting beauty of your nails. Whether you seek a flawless manicure or expert guidance on maintaining natural nails, you can trust that you are in experienced and caring hands.

They believe that true beauty lies in simplicity and refinement. Therefore, each treatment is performed with meticulous attention to detail, in a calm, luxurious setting where you can fully relax and enjoy a personalized experience.

Nearest public transport:
Busstop Haarlem, Stadsschouwburg is close to the salon.

The team:
Anna is a highly experienced nail artist with over 12 years dedicated to perfecting the art of manicure and natural nail care. Every detail of her work reflects my commitment to quality, precision, and the pursuit of timeless beauty.

She looks forward to welcoming you and offering you a moment of pure care, elegance, and excellence.

What we like about the salon:

  • Atmosphere: good atmosphere where you will get all the attention you need.
  • Specialises in: nailtreatment
  • Used brands and products: vegan, natural and cruelty free products
  • The extra touches: They have free available parking, also they speak English, Ukrainian and Russian.

By Bella Bella

4,9
156 reviews
haarlem, Noord-Holland
Show on map
Nagelversteviging - BIAB1 hr - 1 hr 30 mins
from €65
BIAB 40 mins - 1 hr 30 mins
from €45
Combi Manicure - Handen 30 mins - 45 mins
from €45
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
Closed
WedWednesday
09:0018:00
ThuThursday
Closed
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
09:0018:00
SunSunday
Closed

Bella Bella – Nagelstudio in Haarlem | BIAB & Gelnagels

Bij Bella Bella nagelstudio in Haarlem draait alles om kwaliteit, persoonlijke aandacht en een vleugje luxe. Ben je op zoek naar een BIAB behandeling in Haarlem, BIAB nagels, gelnagels, een verzorgende manicure of het verstevigen van je natuurlijke nagels? Dan ben je hier aan het juiste adres.

Ik ben gespecialiseerd in:
✔ BIAB nagels (Builder in a Bottle)
✔ BIAB opvullen
✔ Gelnagels
✔ Natuurlijke nagelversteviging
✔ Manicure behandelingen
✔ Nagelverzorging
✔ Minimalistische nail art

Met hoogwaardige producten van The GelBottle zorg ik voor sterke, gezonde en langdurig mooie nagels. Een BIAB behandeling is perfect als je je eigen nagels wilt laten groeien en verstevigen zonder verlengingen. Ideaal bij dunne of breekbare nagels.

Mijn doel is dat jij de studio verlaat met perfect verzorgde nagels én meer zelfvertrouwen.

Locatie – Nagelstudio Haarlem Centrum

Kruisstraat 40, Haarlem
10 minuten lopen vanaf station Haarlem
Dichtbij bushaltes Verwulft en Gedempte Oude Gracht
Betaald parkeren in de straat of parkeergarage Raaks (3 minuten lopen)

Zoek je een nagelstudio in Haarlem centrum voor BIAB of gelnagels? Bella Bella is centraal en goed bereikbaar.

Over de nagelstyliste

Mijn naam is Roosmarijn, eigenaar en gecertificeerd nagelstyliste. Met passie voor nagelverzorging en precisie werk ik professioneel én hygiënisch. Elke behandeling wordt afgestemd op jouw wensen en nageltype.

Sfeer in de salon: professioneel, ontspannen en persoonlijk.

Welkom bij Bella Bella, dé plek voor BIAB nagels in Haarlem.

The Way Curls & Coils

4,8
1395 reviews
Heiliglanden, Haarlem
Show on map
The Ways Curly Cut - The Ways Curly Cut 1 hr
€83
Weave - Eruit Halen - Losse baan (vanaf:) 15 mins
€15
Ontwarren/Detangeling 20 mins
€26
€36
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
Closed
WedWednesday
11:0018:00
ThuThursday
12:0018:00
FriFriday
11:0018:00
SatSaturday
11:0018:00
SunSunday
Closed

Sfeer in de salon: Welkom bij The Way Curls and Coils, onze gezellige en uitnodigende salon waar passie, toewijding en expertise samenkomen om mooie krullen te vieren. We zijn er vast van overtuigd dat gezonde, prachtige krullen beginnen met een gezonde hoofdhuid, wat ons ertoe aanzet diensten aan te bieden die golvend, krullend en krullend haar koesteren en transformeren in verbluffende meesterwerken. Empowerment staat centraal in alles wat we doen. Of je er nu voor kiest om je natuurlijke textuur te omarmen of een gepersonaliseerde, kenmerkende look wilt, we zijn er om je te begeleiden en te ondersteunen. Onze focus op verzorging en educatie zorgt ervoor dat je onze salon niet alleen verlaat met stralend krullend, krullend of golvend haar, maar ook met de kennis en het vertrouwen om je krullen thuis te verzorgen. Stap binnen in onze haven van krulliefde en beleef een onvergetelijke reis waar je krullen gevierd en gekoesterd worden. We beloven dat je weggaat met een stralende glimlach en een hoofd vol fantastische, krachtige krullen.

Merken en producten: We leggen de nadruk op het vermijden van harde ingrediënten en praktijken die krullen kunnen beschadigen, maar richten ons op het behoud van de integriteit van krullen en het behoud van een gezonde hoofdhuid. Daarom gebruiken wij de volgende merken: Curly Ellie, Organic Color Systems, Curly Ellie Intense, Mediceuticals, Design Essentials en Maxliss.

Het team: Moeder en dochter team Sandra met ruim 22 jaar ervaring Betty met 10 jaar ervaring.

Gespecialiseerd in: Wij zijn gespecialiseerd in het knippen en verzorgen van alle golvende, krullende en gekrulde haartypes. We begrijpen dat getextureerd haar kwetsbaar is, maar ook dat je jezelf wilt uitdrukken door middel van kleur, textuurverandering of vlechten. Daarom bieden we diensten aan waarmee u uw haar kunt verkennen met respect voor de elasticiteit en gezondheid van uw haar en hoofdhuid.

Dichtsbijzijnde openbaar vervoer: Trein, Bussen 300, 73, 3 en 2. Dichtstbijzijnde Parkeergarage is De Kamp.

Extra's: Curlsys Knippen, Scalp Detox, Keratine Behandeling, Relaxer.