Connective Tissue Massage
in Zuid-Holland
Any date
Connective tissue massage
115 venues offering:

connective tissue massage in Zuid-Holland

The Beauty Lounge Laura

4,9
411 reviews
Rijswijk, Zuid-Holland
Show on map
BUCCAL Facelift Massage Los 45 mins
€95
Buccal Facelift incl Dermalux LED Licht Therapy1 hr
€124,95
Quick view venue details
MonMonday
09:0022:00
TueTuesday
09:0017:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
09:0022:00
FriFriday
09:0017:00
SatSaturday
10:0017:00
SunSunday
Closed

The Beauty Lounge Laura in Rijswijk is echt een begrip in regio Den Haag en omstreken en is gevestigd in `The Comfortzone` praktijkruime A013

Elke vrouw verdient het om zich mooi en zelfverzekerd te voelen. Want zit je goed in je vel dan straal je dat ook uit. Met deze instelling staat eigenaresse Laura Endlich iedere dag klaar om vrouwen jong en oud haar expertise en hoogwaardige behandelingen aan te bieden.

The Beauty Lounge Laura is gespecialiseerd in diverse huidverbeterende behandeling als Acne, Anti-aging, Rosacea, couperose, eczeem en psoriasis. Dmv Micro Neelding, Bio Peeling, Dermalux Lichttherapie, fruitzuurpeelings, kuurbehandeling en thuis begeleiding met de juiste producten.

Ook van binnenuit worden de huidklachten aangepakt en bied Laura een uniek concept. In de praktijk kan je een Live Microscopisch bloedonderzoek ondergaan, waarmee direct het bloedbeeld bekeken wordt en zo een disbalans in de darmen of vitamine kan worden gezien en gericht advies kan worden gegeven voor supplementen en voeding.

Laura is Allround gediplomeerd als PMU Artis en dankzij meer dan 10 jaar ervaring verzorgd zij zeer professionele Permanente Make-up behandelingen voor de wenkbrauwen, eyeliner en lippen.

De productenlijnen voor de huid zijn zeer hoogwaardig, biologisch, Vegan en 100% dierproefvrij! GGD gecertificeerd en lid van de Anbos Branche Organisatie

Je kunt in de salon zowel pinnen als contant betalen en overdag gratis parkeren voor de deur.

Esthétique Studio

4,7
254 reviews
Liesveld, Zuid-Holland
Show on map
Bindweefselmassage 30 mins - 45 mins
from €26
Bindweefselmassage kuur gezicht, hals en decolleté. 45 mins
€249
Bindweefselmassage - Gezicht - Kuur van 6 behandelingen 30 mins
€200
Quick view venue details
MonMonday
16:0018:00
TueTuesday
09:0016:00
WedWednesday
09:0020:00
ThuThursday
09:0011:00
FriFriday
09:0013:30
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Bij Esthétique Studio bieden we een breed scala aan professionele behandelingen die zijn ontworpen om je welzijn en uitstraling te verbeteren. Of je nu op zoek bent naar ontspanning, huidverbetering ,brow styling, wij zorgen ervoor. Als pmu specialist heb ik uitgebreide ervaring en werk ik met de beste technieken en veilige, hoogwaardige producten. Of je nu kiest voor een subtiele of gedurfde look, we zorgen ervoor dat jij de uitstraling krijgt die perfect bij je past.

Maak vandaag nog een afspraak en ervaar de schoonheid en gemak van permanente make-up en brow behandelingen bij Esthétique Studio.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
Voor de deur kan er gratis geparkeerd worden. De salon bevindt zich 10 minuten lopen van bus halte Bergambacht Centrum en Bergambacht Noord.

Het team:
Marlotte is in 2019 afgestudeerd als allround schoonheidsspecialiste en pedicure. In de toekomst staan er nog meer cursussen en trainingen op de planning.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Rust en hygienisch.
  • Gespecialiseerd in: Huidverbetering, pedicure, bindweefselmassage, harsen van gezicht, wimper en wenkbrauw styling & PMU.
  • Merken en producten: Dermalogica, samenwerkende pedicures.
  • De extra's: In de salon kun je contant betalen of ik kan een betaalverzoek/tikkie versturen.
1
234
6
2