Nail treatments at nail salons and nail bars
near Enschede
Any date
Nail treatments at nail salons and nail bars
Popular Treatments
9 venues offering:

nail treatments at nail salons and nail bars near Enschede

Houseofbeautys

4,8
5 reviews
Twekkelerveld, Enschede
Show on map
Biab/ New Set 1 hr
€35
Verwijderen- Acryl 45 mins
€10
Verwijderen- Biab 45 mins
€10
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
12:0020:00
WedWednesday
12:0020:00
ThuThursday
12:0020:00
FriFriday
12:0020:00
SatSaturday
10:0012:00
SunSunday
Closed

Houseofbeautys in Enschede is een moderne schoonheidssalon waar persoonlijke aandacht, kwaliteit en comfort centraal staan, met als doel iedere klant zelfverzekerd en stralend de deur uit te laten gaan. De salon biedt een uitgebreid aanbod aan beautybehandelingen en werkt met oog voor detail om telkens weer een verzorgd en professioneel resultaat te creëren.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gunstig gelegen en goed bereikbaar met het openbaar vervoer. De dichtstbijzijnde halte kan eenvoudig worden bereikt vanaf verschillende locaties in Enschede.

Het team: De salon heeft een medewerker die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: professioneel, verzorgd, gastvrij en ontspannen.

Gespecialiseerd in: Acryl nagels, BIAB, Acrylgel, Gel X, Gellak, nagelverwijdering, voetbehandelingen, brows, toothgems, duo-acties en body wax behandelingen.

De extra’s: De salon staat bekend om haar persoonlijke service, oog voor detail en veelzijdige behandelaanbod. Klanten kunnen terecht voor zowel nagel-, beauty- als verzorgingsbehandelingen op één locatie. Daarnaast wordt er gewerkt in een schone en comfortabele omgeving waar iedere klant zich welkom voelt.

Skin Resolution

5,0
1783 reviews
Hengelo, Overijssel
Show on map
Voetverzorging 25 mins
€44,95
Pedicure - Pedicure 35 mins
€53,95
Manicure 25 mins
€54,95
Quick view venue details
MonMonday
13:0021:00
TueTuesday
13:0021:00
WedWednesday
09:0021:00
ThuThursday
09:0021:00
FriFriday
09:0017:30
SatSaturday
09:0013:00
SunSunday
Closed

Vrolijk open en warm.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Centraal station Hengelo.

Het team: Team Skin Resolution bestaat uit acht allround-schoonheidsspecialistes met ieder een waanzinnige holistische visie. Zij zijn getraind om op hoog niveau haar specialisme in te zetten. Zo zijn zij in staat om feilloos aan te voelen wat jij als klant nodig hebt en communicatief sterk ontwikkeld. Je bent meer dan welkom in dit hechte team. Warme groet, Nadia, Meike, Beverley, Mirte, Elisa, Merle en Eline.

Gespecialiseerd in: Body cupping Stress-relief massages Bindweefsel massages Guasha en Shiatsu massages Image Skincare peelings Gezichtsbehandelingen Dermaplane Brazilian wax Lichaam en gezicht waxen (Spa) Pedicures Wimpers en wenkbrauwen Zwangerschapsmassages Arrangementen.

Merken en producten: IMAGE Skincare, Loveli Care, Natural Heroes, Natural Needs, IK Skin Perfection, Footlogix en Skinergy.

Extra’s: Holistische aanpak, een warm nest, gespecialiseerd in diverse behandelmethodieken met een oosterse visie! De meest populaire behandelingen zijn o.a. de unieke cupping massages, Image Skincare peelings en de Guasha massages. Allemaal volledig ingericht op jouw behoefte.

Nails by Vera

4,9
15 reviews
Hengelo, Overijssel
Show on map
Last minute
+ reparatie tijdens behandeling - 1 nagel 5 mins
from €2,25
save up to 10%
+ reparatie tijdens behandeling - 2 nagels 5 mins
from €4,50
save up to 10%
+ nail art (1): minimal 10 mins
from €4,50
save up to 10%
Quick view venue details
MonMonday
09:1513:15
TueTuesday
09:1513:15
WedWednesday
Closed
ThuThursday
09:1517:30
FriFriday
Closed
SatSaturday
10:1513:30
SunSunday
Closed

Nails by Vera in Hengelo is een sfeervolle nagelstudio waar zorg en comfort centraal staan, met als doel elke klant te voorzien van prachtige, verzorgde nagels die passen bij hun persoonlijke stijl.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij treinstation Hengelo Oost en is ook goed bereikbaar via meerdere bushaltes in de buurt.

Het team: Eigenaresse Vera is professioneel, vriendelijk en streeft ernaar om aan alle behoeften van haar klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: gezellig, creatief en verzorgd – een plek waar je je meteen welkom voelt en met een glimlach weer naar buiten loopt.

Gespecialiseerd in: BIAB, hard gel, acrygel, gelnagels, nail art en gellak – met diverse mogelijkheden voor unieke, handgemaakte designs.

Gebruikte merken en producten: Anole, MYWAY, Polkadots, Verin – hoogwaardige producten voor een duurzaam en mooi resultaat.

De extra’s: – Perfect bereikbaar met trein en bus – Veel variatie in nail art en kleurkeuzes – Een relaxte, klantgerichte sfeer waar kwaliteit en gezelligheid samenkomen