Nail treatments at nail salons and nail bars
in Hoofddorp, Noord-Holland
Any date
Nail treatments at nail salons and nail bars
Popular Treatments
16 venues offering:

nail treatments at nail salons and nail bars in Hoofddorp, Noord-Holland

Het Beauty Atelier

4,9
412 reviews
Hoofddorp, Noord-Holland
Show on map
Gellak Verwijderen - icm behandeling 5 mins
€5
Toevoeging Spa Pedicure Behandeling ( Alleen te boeken i.c.m behandeling) - Waxen tenen 5 mins
€5
Gellak Verwijderen - Solo 10 mins
€15
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
12:0020:00
WedWednesday
09:0017:30
ThuThursday
09:0017:30
FriFriday
09:0017:30
SatSaturday
09:0015:00
SunSunday
Closed

Het Beauty Atelier in Hoofddorp is een professionele schoonheidssalon waar persoonlijke aandacht, rust en kwaliteit centraal staan. Met als doel iedere klant te laten ontspannen én stralend de deur uit te laten gaan, biedt de salon een breed aanbod aan verzorgende en verfraaiende behandelingen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gunstig gelegen en goed bereikbaar met het openbaar vervoer. De salon bevindt zich nabij station Hoofddorp.

Het team Het Beauty Atelier heeft een klein en betrokken team van medewerkers die met zorg en aandacht klaarstaan voor hun klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon

Sfeer: schoon, verzorgd en comfortabel, met een fijne en ontspannen uitstraling

Gespecialiseerd in: gezichtsbehandelingen, wimperlifting, wimpers en wenkbrauwen, manicure, gellak, (SPA) pedicure met gellak, pedicure en waxbehandelingen

De extra’s: goed bereikbaar met het openbaar vervoer, persoonlijke benadering en een rustige setting waar echt tijd voor je wordt genomen

De Beautykliniek

4,8
1722 reviews
Hoofddorp, Noord-Holland
Show on map
BIAB 5 mins - 1 hr 30 mins
from €11
Gellak pedicure - (wij zijn cosmetisch pedicure, zie de omschrijving wat dit inhoudt) 15 mins - 1 hr
from €15
Gellak manicure 20 mins - 1 hr
from €15
Quick view venue details
MonMonday
09:0017:00
TueTuesday
08:3017:00
WedWednesday
08:3021:00
ThuThursday
08:3021:00
FriFriday
08:3017:00
SatSaturday
09:0017:00
SunSunday
Closed

Welkom bij Schoonheidssalon De Beautykliniek
Dé specialist in professionele huidverzorging en huidverbetering. Bij De Beautykliniek staat jouw natuurlijke schoonheid centraal, met behandelingen die volledig zijn afgestemd op jouw huidtype en wensen.

Ons deskundige team werkt met hoogwaardige producten en moderne technieken om effectieve en veilige behandelingen te garanderen. Of je nu kiest voor microneedling, chemische peelings, gelaatsbehandelingen, nagelverzorging of ontharing – bij ons krijg je altijd een persoonlijke en resultaatgerichte aanpak. Daarbij beschikken wij ook over uitgebreide anatomische kennis van de nagels, wat zorgt voor een professionele en zorgvuldige benadering van jouw handen en voeten.

Wij nemen de tijd om jouw huid en nagels grondig te analyseren en samen met jou een behandelplan op maat te maken. Zo zorgen we ervoor dat je huid en nagels optimaal verbeteren en je tevreden bent met het resultaat.

Bij De Beautykliniek draait alles om kwaliteit, professionaliteit en jouw tevredenheid. Ervaar onze expertise en laat je huid en nagels stralen!

By Cil Beauty & Co.

4,9
713 reviews
Hoofddorp, Noord-Holland
Show on map
Nailfix BIAB (1 tot 3 nagels) 15 mins
€7,50
Add on - Add on - Gellak (bovenop de BIAB) 20 mins
€10
Add on - Add on - French tip 25 mins
€15
Quick view venue details
MonMonday
09:0016:00
TueTuesday
09:0021:00
WedWednesday
09:0019:30
ThuThursday
09:0017:00
FriFriday
09:0017:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Sfeer in de salon: By Cil zorgt voor een fijne huiskamer sfeer. Geen steriele witte ruimte, maar een warme ambiance met een lage drempel.

Merken en producten: Bij By Cil wordt er gewerkt met hoogwaardige merken. Voor bijvoorbeeld de wax behandelingen werkt bij Cil met Lycon wax producten en aftercare. De wimperextensions en Lash Lift behandelingen zijn van het merk LashExtend ook heeft By Cil een ruim aanbod in aftercare producten. De laserbehandelingen worden uitgevoerd met hoogwaardige apparatuur van Laser Medical. Alle wenkbrauw behandelingen worden uitgevoerd met het mooie, Nederlandse merk; Mrs. Highbrow.

Het team: By Cil bestaat 10 jaar. De eigenaresse heeft een echte naam opgebouwd in Hoofddorp. Zij houdt zich met een team van 6 meiden diverse schoonheidsbehandeling. Cil heeft zich de afgelopen jaren volledig gespecialiseerd in permanente make-up, zowel op medisch en cosmetisch vlak.

Gespecialiseerd in: By Cil biedt tal van behandelingen aan en is daarom een one stop shop. Van diverse wimperbehandelingen, en heerlijke browbar, wax behandelingen tot het verwijderen van oude tatoeages waar je misschien niet meer zo blij mee bent, bij By Cil bent u aan het juiste adres.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: U vindt een bushalt aan de Burg. Pabslaan en aan de Kruisweg. U bent hierdoor snel bij het station van Hoofddorp, ook Haarlem is met het ov makkelijk te bereiken.

Extra's: By Cil staat voor een echte ontmoetingsplek in Hoofddorp. Het klantenbestand is zeer trouw en loyaal en daar wordt door de salon ook veel waarde aan gehecht. Er wordt bij By Cil gewerkt mt prachtig merken en er is veel kennis en ervaring in huis om u van het beste advies te kunnen voorzien en er natuurlijk, maar op uw allermooist uit te laten zien.

Aleksandra Microblading

4,7
38 reviews
Waddenweg, Noord-Holland
Show on map
Gellak en Pedicure1 hr
€65
Classic Pedicure 30 mins
€45
Kunstnagels - Reparatie - Per nagel (grote nagel €20,-) 15 mins
€15
Quick view venue details
MonMonday
10:0010:15
TueTuesday
10:0010:15
WedWednesday
15:0019:00
ThuThursday
15:0019:00
FriFriday
15:0019:00
SatSaturday
12:0016:00
SunSunday
12:0012:15

Van B2B naar Bewuste Schoonheid – mijn reis als vakvrouw en innerlijk begeleider

Na jarenlang te hebben gewerkt in de commerciële B2B saleswereld, tussen de mannen en targets, voelde ik dat het tijd was voor een andere koers. Ik koos voor mijn passie: vakmanschap, schoonheid en innerlijke verdieping. Zo begon mijn reis in de wereld van permanente make-up (PMU).

Zoals velen die net starten, zag ik door de bomen het bos niet. Waarom duurde de ene opleiding een week, en de andere een jaar? Na zorgvuldige afweging besloot ik te investeren in kwaliteit en reisde ik naar Belgrado, waar ik werd opgeleid door Milena Kacavenda. Zij werkte jarenlang nauw samen met Branko Babic – dé pionier die microblading van Azië naar Europa bracht en het vak opnieuw op de kaart zette. Mijn opleiding bracht mij dus dicht bij de kern, bij de bron van kennis en techniek.

Maar mijn pad hield daar niet op. Naast uiterlijke schoonheid raakte ik steeds meer geboeid door de innerlijke lagen van de mens. Ik volgde een driejarige opleiding in Jungiaanse psychologie, waarin ik leerde werken met archetypen, het onderbewuste en persoonlijke transformatie. Ook bekwaamde ik mij in lichaamswerk via een shiatsu-opleiding én drie opleidingen in Thaise dynamische massage.

Mijn zoektocht naar verbinding bracht me uiteindelijk ook bij de taal van de ziel: Lichttaal. Tijdens een intensieve cursus ontwikkelde ik mijn vermogen om via deze energetische taal heling en activatie over te brengen, rechtstreeks op zielsniveau.

Mijn werk is inmiddels een samensmelting van esthetiek, intuïtie, lichaamsbewustzijn en spirituele verbinding. Of ik nu werk met een PMU-naald, mijn handen of de klanken van Lichttaal – ik zie de mens in zijn geheel. Want ware schoonheid begint van binnen.