All in 1 Beauty Reviews

Rechtestraat 50B, Eindhoven

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,5
4949 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Ik heb 2 verschillende wimpers. Ben niet tevreden over de behandeling. Helaas ook niet oplossingsgericht geholpen… afspraak gemaakt bij een andere salon.
Ondanks ik mijn stem die dag kwijt was heeft Chayenne er alles aan gedaan om mij toch super goed te helpen! Ze vertelde leuke dingen waardoor de tijd heel snel ging! Wat een leuke ervarig🤩.
Na een klacht mocht ik gratis gellak laten zetten. Deze keer is het goed en professioneel gedaan. Maar je zag wel gelijk vele verschillen tijdens het zetten in vergelijking met de vorige keer. De afgelopen keer zijn er maar twee nagels met gellak erop blijven zitten, de rest was er binnen 1.5 week al af. Het lijkt me niet dat er hier zo veel verschil in hoort te zitten tussen de manier van werken van verschillende medewerkers. Denise heeft het netjes opgelost en professioneel gedaan.
It was good
Super aardig en fijn geholpen!