Ook dit keer weer keurig op tijd heel vakkundig geknipt!
Styled by Team Anna•Men's Haircut
Bas•7 months ago
Verified review
Anna knipt zeer goed . Eveneens zijn mijn wenkbrauwen ook weer prachtig. Ik loop erg blij de zaak uit
Treatment by Team van Anna•
Ladies' HaircutsShow all…
Mariëtte•7 months ago
Verified review
Професійний підхід,ввічливий персонал,затишна атмосфера.Не тільки підберуть зачіску,яка саме тобі пасуватиме,але й нададуть цінні рекомендації по догляду, вкладенню волосся та порекомендують,коли наступного разу потрібно зробити корекцію стрижки.А після того як пострижуть волосся роблять дуже гарну укладку(особисто в мене вона трималась три дні).Я задоволена на 1000%.Нарешті найшла саме свого перукаря.