Anna is super aardig. Ze doet alles voor het beste resultaat. Daarnaast werkt ze heel secuur en is ze heel vakkundig. Zeker aan te raden.
Styled by Team Anna•Hair colouring
Malou•over 8 years ago
Ik had om 8:00 een afspraak en ik werd meteen geholpen. Er werd duidelijk gevraagd naar wat ik voor ogen had en er werd vakkundig advies gegeven. Mijn haar was relatief lang en ik wilde er een stuk af. Mijn haar zit nu een week later nog steeds goed in model en valt goed. Daarnaast was het ook nog ontzettend gezellig en kom ik er zeker terug!
Styled by Team Anna•Ladies' Haircuts
Charlotte•over 8 years ago
Goed
Styled by Team Anna•Men's Haircut
Anonymous•over 8 years ago
Anna was heel zorgzaam en heeft een goede kwaliteit geleverd.
Treatment by Team Anna•Eyebrow & Eyelash Tinting
Myrthe•over 8 years ago
Fijne kapsalon: tijdens het wachten kun je lekker tijdschriften lezen aan tafel en krijg je wat te drinken aangeboden. Tijdens de behandeling kun je je drinken, telefoon en tijdschriften lekker op de kaptafel kwijt. Aan de wastafel zit je heerlijk op een zachte leren bank in plaats van op een stoel, dat heb ik nog nooit meegemaakt. De kleur voor de uitgroeibehandeling is mooi gematched met mijn haarkleur. Op de achtergrond staat gezellig en rustgevend Sky Radio op.