Astrid Nail Artist

Parelweg 10, Alkmaar , 1812RS
Open Tomorrow: 09:00 - 17:00

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

Venue reviews

5,0
17 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Het was een hele fijne relaxte afspraak. Astrid vertelde wat ze ging doen en wat ik kon verwachten. Ik koos voor biab en daarna met verschillende kleuren nail-art. Het is supermooi geworden. Helemaal blij mee! De salon waar haar studio is gevestigd is makkelijk bereikbaar en parkeren is gratis.
Niks anders dan lof voor jou Astrid. Naast de altijd gezellige gesprekken, ga ik altijd met een big smile op mijn gezicht naar huis. Astrid is kundig en zorgvuldig en wat mij betreft de beste nagelstyliste in deze regio.
Astrid is super kundig. Heeft mij weer top geholpen en ben super blij met het resultaat!
Best i ever had. Price is better than in A'dam (i paid 70 for a BIAB that took two hours!) and way faster than anything I am used to. So many colours, done in under an hour and under 60 euro's! And I do not even mention lovely Astrid herself.
Show venue reply...
Super tevreden als je mooie resultaat wilt en prachtige nagels raad ik Astrid aan❤️
Show more reviews...

About

Astrid Nail Artist
Parelweg 10
1812RS Alkmaar

Astrid Nail Artist is een stijlvolle nagelstudio in Alkmaar waar vakmanschap en creativiteit samenkomen. Elke behandeling wordt met oog voor detail uitgevoerd, of het nu gaat om een subtiele manicure of opvallende nail art. Astrid zorgt ervoor dat je nagels er niet alleen mooi uitzien, maar ook gezond blijven.

Gespecialiseerd in: Manicure, gelmanicure, BIAB, acryl, nail art en nagelreparatie.

Gebruikte merken en producten: Er wordt gewerkt met professionele en hoogwaardige nagelproducten die zorgen voor duurzaamheid en een perfect resultaat.

Het team: Astrid is een ervaren en gepassioneerde nagelstyliste met oog voor stijl en een persoonlijke aanpak.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: creatief, professioneel en gezellig – een fijne plek om jezelf te laten verwennen.

De extra’s:

Persoonlijke aandacht en maatwerk Alleen op afspraak voor optimale rust

MonMonday
Closed
TueTuesday
09:0017:00
WedWednesday
09:0017:00
ThuThursday
09:0017:00
FriFriday
09:0017:00
SatSaturday
09:0016:00
SunSunday
Closed

Nail Salons nearby