Ik kom hier tegenwoordig wekelijks. Sinds de eerste keer (ongeveer een jaar geleden) alleen maar prettige ervaringen gehad bij meerdere kappers in deze zaak. Prijzen zijn gemiddeld en er is genoeg parkeergelegenheid voor de deur. Ook met het OV makkelijke bereiken.
Styled by Imad Barber•Men's Haircut
Tom•29 days ago
Ik had een afspraak om 12:00 en had gekozen om bij de Barber imad te knippen want dat is een keuze je kan kiezen welke kapper je wilt hebben nou ik heb pas om 12:45 mijn beurt gekregen en ook nog niet mijn kapper en de kapper die knipt heeft zich niet gehouden aan z’n eisen en ik heb bloed er aan overgehouden
Styled by Barber•
Beard Trimming & ShavingShow all…
Izen•about 1 month ago
Vayan con tommy
Styled by Mimoun Barber•Men's Haircut
Augusto•about 1 month ago
Prima🤙🏼🤙🏼
Fade Cut
Mostapha•about 1 month ago
Waardeloze kapsel en baard. Je moet niet zetten op Treatwell dat je beschikbaar bent maar uiteindelijk wordt ik geknipt door iemand anders. Echt waardeloos, kapper deed ruim een uur. Veelste lang, allemaal show knippen. Daarnaast werd mijn sik niet goed gedaan zoals ik dat wilde. Hier kom ik nooit meer.