Beautec Reviews

Clausplein 2, 5611XP Eindhoven

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,7
3408 reviews

Filter reviews

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Great quality and care when doing pedicure/manicure. I had a broken toenail from having a weight dropped on it and it was fixed quite nicely. The space is very clean and has all the corona measures in place.
Show venue reply...
Op advies van Marit heb ik voor de Hydra Microbrasie behandeling gekozen. Na de behandeling voelde mijn huid geweldig aan en had ik gelijk een prachtige glow.
Show venue reply...
Prettige behandeling in mooie salon. Vriendelijke ontvangst, heerlijke koffie! Mijn nagels werden met alle zorg omringd, en tot in de puntjes verzorgd en gestyled. Aanrader!
Show venue reply...
Heel blij met mijn nagels. Precies wat ik voor ogen had.
Show venue reply...
Het personeel kon gemakkelijk een balans vinden tussen professioneel en ontvankelijk, de communicatie was gemakkelijk, zowel telefonisch als tijdens en na de behandeling zelf. Mijn pedicure was super fijn, maar bij mijn vriendin was de geplakt er een paar uur later al een stuk uitgevallen, in het midden van de teen. Ze koos er zelf voor niet terug te gaan.
Show venue reply...