Ik heb daar de afspraak gemaakt omdat er een aanbieding was. Wenkbrauwen hadden veel beter gekund. Ze zijn ongelijk ene wenkbrauw is veel dunner dan de ander, rommelig/verdwaalde haartjes. Wimperlift kan ik weinig over zeggen, was mijn eerste keer en had hierover weinig verwachtingen. Al met al zou ik als het geen aanbieding was geweest zeer teleurgesteld zijn met het resultaat. Voor nu is het prima maar de volgende keer betaal ik liever meer en reis ik liever wat verder naareen andere salon.
Eyelash Perming
Sylvia•about 4 years ago
Show venue reply...
Heel blij met het resultaat van mijn wimperlift, ook mijn wenkbrauwen zijn mooi gedaan
Treatment by Sharon•Eyelash Perming
Marlot•about 4 years ago
Fijne service. Heel blij met het resultaat
Eyelash Perming
Fleur•about 4 years ago
Ik kom al een tijdje bij Sharon en ik ben altijd blij met het resultaat. Sharon is vakkundig en ervaren. Ze weet precies wat ze doet. M’n wenkbrauwen en wimpers zien er altijd tiptop uit, wanneer ik bij haar ben geweest 😁.
Treatment by Sharon•Eyelash Perming
Daniëlle•about 4 years ago
Ik had ook mijn wenkbrauwen gedaan, had aangegeven dat ik niet goed tegen de wax kan. Er werd niet echt een andere optie aangeboden dan de wax, toch maar gedaan en een dag later inderdaad weer enorm veel last van roodheid, jeuk en bultjes. Dat was iets minder. De wimperlift was verder prima.