Beauty Bar Asya

Heuveleind 1 , Oosterhout, 4901LL
Open Tomorrow: 10:00 - 18:00

Popular services

Browse services

Venue reviews

5,0
211 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Top
Was een super fijne ervaring heb heerlijk ontspannen en de producten hebben me gezicht echt goed gedaan fijne mensen niet ongemakkelijk kom hier zeker terug
Ik heb een gezichtsbehandeling van 60 minuten bij je gehad die op zich fijn was. Echter bij thuiskomst ging ik met een doekje over mijn gezicht en bleek dat er nog een boel mascara vanaf kwam, vreemd dat er dat bij de oppervlakte en dieptereiniging er niet af is gehaald. De gezichtsmassage was ook fijn maar het was geen massage van het gezicht, hals en decolleté, wat wel beschreven stond. Om positief af te sluiten; ik vond het wel gezellig met je. Probeer de klanten de behandeling te geven die zij gekocht hebben en verwachten, op die manier maken mensen een nieuwe vervolgafspraak.
Leuke ontvangst, fijne behandeling in een mooie salon!
Fijne behandeling er wordt duidelijk aangegeven wat er gaat gebeuren, heb nu hele mooie geepileerde wenkbrouwen en n super zachte huid.
Show more reviews...

About

Beauty Bar Asya
Heuveleind 1
4901LL Oosterhout

Welkom bij Beautybar Asya 💕 Bij ons draait alles om jouw glow! We zorgen dat jij je zelfverzekerd en stralend voelt met behandelingen zoals laserontharing, bindweefselmassages, nagels, lashlift, browlamination en henna brows. In onze gezellige salon nemen we de tijd voor je en werken we met liefde en zorg aan elk detail. Jij blij, wij blij! ✨

MonMonday
10:0018:00
TueTuesday
10:0018:00
WedWednesday
10:0018:00
ThuThursday
10:0018:00
FriFriday
10:0018:00
SatSaturday
10:0018:00
SunSunday
Closed

Venue awards

Top Rated 2025Top Rated 2024

Beauty Salons nearby