Ik heb mijn 2e Micro Needling behandeling gehad en kan niet wachten op de 3e behandeling van over een maand. Meteen na de 1e behandeling zag ik duidelijke verbetering aan mijn beschadigde huid. Ben zeer tevreden met Beauty Icon.
Stanferd•over 3 years ago
Verified review
Ik ben super goed geholpen door de lieve dame bij de wimperextensions
En wat heb ik super mooie wimpers 😍
Ik ben er super blij mee!!!
Felicia•over 3 years ago
Verified review
Goed geholpen met hele lieve dames. Sfeer is super echt een thuis kamertje. Alles onder 1 dak en ieder is goed in zijn eigen vak.
Sakine•over 3 years ago
Verified review
Ik werd heel warm met een vriendelijke lach en begroeting ontvangen. We hebben samen gekeken wat nu ivm mijn niet gezond zijn, de beste behandeling zou worden. Ik ben heel liefdevol bejegend en geholpen! Ik zie als resultaat dat mijn huid iets gladder, opgefrist en onthaard is.
Graag tot een volgend keer en liefs van Maria
Maria•over 3 years ago
Verified review
De eigenaresse en de personeels Was altijd super vriendelijk en Top Behandeling.de arts super aardig erg Bedankt tot snel!