beautysisters Reviews

Hoogstraat 26, 1441BC Purmerend

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,9
1441 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Heel mooi en professioneel.
Ik ben erg tevreden over de behandeling, het personeel is erg vriendelijk. Ik vind wel dat de wax-strip er wat sneller afgetrokken zou mogen worden. Maar dat is dan ook mijn enige punt van aandacht. De zaak ziet er erg mooi uit en de sfeer is goed. Dus ik raad zeker aan om hier een afspraak te maken!
Ik kwam hier voor het eerst, en daarom had ik zo mijn bedenkingen toen de afspraak uitliep, tot 25 min later. Ik kreeg hier geen bericht van, dus kreeg erg het ‘ze zijn me vergeten’ gevoel. Dit had wat duidelijker mogen zijn. Eenmaal aan de beurt was het super. De behandeling was top, lieve gezellige dame die het deed. En zeker tevreden naar buiten gegaan, met goede informatie.
Wenkbrauwen laten verfen. Nemen tijd voor je. Een fijne aparte ruimte waardoor je helemaal relaxed. Prachtig gedaan, vriendelijk personeel. Zeker een aanrader.
Lekkere voetbehandeling gehad. En Mn nagels zijn weer keurig gelakt in een zomers kleurtje. En echt vriendelijk geholpen. Mn nieuwe afspraak is alweer geplant.