Ik wordt hier altijd super fijn geholpen. Ze neemt de tijd waardoor het veel minder pijn doet dan in salons waar ze 'rats, rats' werken. Ook fijn dat het maar 1 iemand is. Voel me nu steeds meer op mn gemak bij elke komst. Topper!
Leonie•about 10 years ago
Verified review
Was zeer goede ervaring. De salon is hygiënisch en ziet er goed uit. Ik werd gelijk op mijn gemak gesteld. Zeker een aanrader!
Anonymous•about 10 years ago
Verified review
Mijn eerste keer bij Bee's Wax was heel prettig! Alles is netjes en schoon en de eigenaresse is heel vriendelijk. Ik kom zeker weer terug.
Daisy•about 10 years ago
Verified review
Fijne salon!
Hygiene doekje lag bij aankomst klaar in de behandelruimte. En ik ben de behandeling goed geadviseerd. Ik ben zeer tevreden.
Anonymous•about 10 years ago
Verified review
Ik heb vorige week mijn wenkbrauwen laten waxen en het is precies zoals ik wilde. Lieve vrouw, de salon is schoon en ziet er mooi uit !