bella beautyclinic

Prinsenhof 58, Pijnacker
Open Today: 09:00 - 21:00

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

All
Hair removal
Face
Medical & Dental

Venue reviews

4,8
174 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Superfijne ontvangst en voelde gelijk een klik. Alles werd tot in de puntjes uitgelegd en ook hoe de komende dagen eruit zouden zien en dat klopte allemaal! Dit was de 2e behandeling, de 1e was ook fantastisch en op dezelfde manier. Ik had eerder een poging gedaan voor het verwijderen van mijn pigmentvlekken maar daar gebeurde tot 4 keer NIETS (alleen een lege portemonnee). Ik had er weinig vertrouwen in maar na 1 behandeling was ALLES weg! Zo blij mee!! En ze is een zeer sociale, kundige vrouw
Ik heb meerdere Algen peeling Decaar behandelingen bij Bella afgenomen en laatste keer RF(radiofrequentie) behandeling voor de aanmaak van collageen. Ben super tevreden met de resultaten tot nu toe en onder de indruk van haar kennis.
Ik heb nu een aantal behandelingen gehad en ik zie de lijntjes in mijn gezicht, na elke behandeling minder worden. Ik ben echt zo blij met het resultaat. Ik kom al een aantal jaren bij Izabella en ze weet altijd mijn huid optimaal te laten stralen, maar ben extra blij met deze nieuwe behandeling.
Hele nette salon en een goede behandeling. Ik werd behandeld door Megan, lieve meid die haar werk goed doet!
wat een fijne behandeling. Benieuwd naar het uiteindelijke resultaaat, want ik zie nu al verschil!
Show more reviews...

Meet the team

About

Sinds 1999 werkzaam in het vak als huidspecialist en tevens oprichter en mede eigenaar van het merk Decaar (verkrijgbaar in 28 landen en bij ruim 600 salons in Nederland) de specialist in het behandelen van alle soorten huidcondities

Services

Face
Hair removal
Medical & Dental

Portfolio

What our customers say about izabella

Skilled20
Knowledgeable15
Professional15
Experienced14

About

Ik heb 10 jaar ervaring in de beauty wereld. Onder andere ben ik expert ik wenkbrauwen shapen, verven en lamineren en in lash-lift behandelingen.

Services

Face
Hair removal

About

ik ben nu 2 jaar werkzaam bij Bella Beautyclinic en ben mij nu aan het specialiseren als aankomend expert huidverbetering.

Services

Face
Hair removal
Medical & Dental

About

bella beautyclinic
Prinsenhof 58
Pijnacker

bella beautyclinic in Pijnacker is een salon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel de klanten een unieke wellnesservaring te bieden.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte Pijnacker, Oranjelaan.

Het team:
De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: schoonheidsbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: Decaar
  • De extra’s: makkelijk te bereiken met het openbaar vervoer
MonMonday
09:0021:00
TueTuesday
10:0017:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
10:0018:00
FriFriday
09:0017:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Beauty Salons nearby