Professioneel personeel, die zichtbaar collegiaal met elkaar omgaat. Netjes op tijd, klantvriendelijk, verzorgd en gepassioneerd. Voor, tijdens en na de behandeling voel je je met het uiterste respect behandeld. Tevens beschikt het personeel over de juiste kennis. Zeer zeker een aanrader.
Treatment by Alisha•Laser Hair Removal
gul•over 4 years ago
Verified review
Vandaag mijn laatste laser behandeling gehad voor me bruiloft. Wat ben ik dankbaar dat ik zo goed ben behandeld. Iedereen denkt met je mee als je vragen hebt. Ik zal iedereen aanraden om voor alles naar Berry’s Beauty te gaan. Dank jullie wel en graag tot ziens!!!
Treatment by Sarah Kheder•Classic Facials
Senna•over 4 years ago
Verified review
Ik heb inmiddels 3 gezichtsbehandingen gehad en ben super tevreden over mijn resultaat! Ik had heel erg last van acne,dankzij Sarah is het heel erg verminderd en straalt mijn huid weer! Sarah je bent een topper!