Op zich prima kapper met goede prijs-kwaliteitverhouding. Wel jammer dat me na het kleuren iets aangeraden werd waardoor de kleur beter zou blijven. Dit duurde 5 minuten en bij het afrekenen werd me daarvoor 17 euro in rekening gebracht. Ik had liever gezien dat dit van tevoren gecommuniceerd werd, dan had ik een andere keuze gemaakt.
Styled by Serdar•Hair colouring
Anonymous•over 7 years ago
Verified review
Zeer goed
Ladies' Haircuts
Anonymous•over 7 years ago
Verified review
Klein, maar een artistiek kapsalon met een prettige ambiance en vibe met zeer ervaren kappers. Advies en suggesties worden openhartig met je gedeeld vanuit hun visie en ervaring met haren.
Radmony is voor mij tot nu toe de beste kapster uit Eindhoven, maar Serdar is ook een topkapper als ik zie wat hij bij anderen kan presteren met haar! Top duo met fijne openingstijden!
Hair colouring
Angie•over 7 years ago
Verified review
Zoveel geduld, tijd en ruimte met kleine kindjes, Radmony is fantastisch!!