Er werd voldoende tijd genomen voor de behandeling, er werd meegedacht en was prettig gezelschap. Uitgebreid gesproken over de behandelingen in de salon die mogelijk nog bij me passen, op een prettige manier, geen verkooptrucs maar gewoon oprecht en zonder verplichtingen goed advies. Ik kom zeker nog een keer terug!
Treatment by Lisanne•
Ladies' WaxingShow all…
Ellen•over 4 years ago
Ik was met mijn zoontje naar de babyspa inclusief babymassage. Het was ontzettend leuk en fijn voor mijn zoontje. Dit was voor ons de tweede keer. De eerste ervaring was ook al erg prettig, ondanks dat mijn zoontje toen veel te moe was. Ik raad deze behandeling zeker aan. Echt leuk om te doen.
Treatment by Lisanne•Relaxing Massage
Rozemarijn•over 4 years ago
My 11 yo daughter loves going to Imogen: for a beautiful haircut, care tips, lovely haircare products and a good laugh :) Thank you, Imogen, for keeping us looking beautiful
Styled by Imogen•Girls' Haircuts
Natasha•over 4 years ago
Show venue reply...
Imogen is super goed in haar vak en luistert goed naar wat je wil, ideale combi wat mij betreft en weer blij met mijn haar! Krijg regelmatig de vraag waar ik mijn haar laat doen. :-)
Styled by Imogen•Ladies' Full Head Highlights
Mandy•over 4 years ago
Het was heel fijn dat de ruimte van de babyspa een privé ruimte is. We konden hierdoor optimaal genieten en ontspannen.