ik heb met een vriendin het head to toe arrangement gehad, de communicatie is wel heel onduidelijk personeel spreekt ook niet echt goed nederlands.
De massage was eerst wel ontspannend soms werd er iets te stevig gemasseerd, ik vind wel dat ze heel uitgebreid masseren dus dat is een pluspunt.
toen ze aan de gezichtsbehandelingen begonnen was het veel heen en weer lopen en veel lawaai van spullen die ze moesten pakken. Door dit was het ontspannen gevoel wel weg, het gezicht werd behandeld met natuurlijke producten zoals yoghurt en komkommer en honing.. ik vond dat een beetje amateuristisch overkomen en wist ook niet zo goed wat ik ervan moest denken.
Er werd nog gevraagd of we wat te drinken wilden dat hebben we niet meer gekregen, ook was het personeel verdwenen na afloop dus dat was best vreemd. Uiteindelijk na het wachten zelf maar iemand aangesproken die langs liep want we moesten nog betalen.
Treatment by Ruimte 2•Classic Facials
Laura •almost 7 years ago
Verified review
Iets te harde/stevige massge. Maar voor de rest prima
Treatment by Ruimte 2•Couples Massage
Laura•almost 7 years ago
Verified review
Kan ik ook 6 sterren geven? Heerlijke massage gehad van lieve vrouw. Soms wat ruw maar ik kan wat hebben. Van kruin tot kleine teen los gemaakt terwijl ik het gevoel had op Bali op vakantie te zijn. Ik kom zeker vaker terug!
Treatment by Ruimte 1•Swedish Massage
Anonymous•almost 7 years ago
Verified review
Prima. Nette salon en goede massage
Treatment by Ruimte 1•Relaxing Massage
Anonymous•almost 7 years ago
Verified review
Rustgevende ambiance, aardig personeel en zeer professionele masseurs! Pareltje