DAY Skin & Lifestyle

Zaagjesingel 1, Den Haag, 2492SM
Open Tomorrow: 09:00 - 17:00
Last minute

Popular services

Browse services

All
Nails
Hair removal
Face
Massage

Venue reviews

5,0
581 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Dayenne weet wat ze doet. Ik voelde me direct op mijn gemak en heb een heerlijk ontspannende behandeling gehad. Direct een nieuwe afspraak ingepland! Ik wordt vaste klant 😉
Na n paar maanden in het buitenland heb ik me weer heerlijk laten verwennen! Als vanouds een prima behandeling, 5 jaar jonger en relaxed naar huis.
Wonderful! Very quick too 🥰 I will be back!
Prima en professioneel geholpen !
Het is altijd top bij Dayenne. Ik kom al heel wat jaren met veel plezier bij haar, want naast een vakvrouw is ze ook nog eens heel gezellig!
Show more reviews...

About

DAY Skin & Lifestyle
Zaagjesingel 1
2492SM Den Haag

“Specialist in huidverbetering – met persoonlijke aandacht en zichtbaar resultaat.”

Bij DAY Skin & Lifestyle staat uw huid en welzijn centraal. Onze behandelingen worden zorgvuldig afgestemd op uw huidtype en persoonlijke wensen, met deskundig advies en hoogwaardige producten. Elke behandeling combineert professionele huidverbetering met een moment van ontspanning. Zodat u niet alleen een gezonde, stralende huid ervaart, maar ook echt kunt opladen. Wij zijn gediplomeerde schoonheidsspecialisten en volgen regelmatig cursussen om onze kennis te verbreden, op de hoogte te blijven van de ontwikkelingen binnen de branche en de kwaliteit te waarborgen.

- Sfeer in de salon: Warm, ontspannen en professioneel - Merken en producten: De salon werkt met de producten van The Organic Pharmacy, Delilah, OPI en AIMX - Specialisaties: Gespecialiseerd huidverbetering, ontspanning en gepersonaliseerde behandelingen en adviezen - Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Het is slechts 10 minuten lopen van station Leidschenveen. Daar kan je eventueel nog op tram 19 stappen en dan de halte na het station uitstappen. Dan is het ongeveer nog 3 minuten lopen. - Extra's: Kom je met de auto? Er zijn voldoende parkeermogelijkheden en het is gratis parkeren. Pinnen in de salon is mogelijk!
MonMonday
09:0018:00
TueTuesday
09:0018:00
WedWednesday
09:0017:00
ThuThursday
09:0020:00
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
09:0018:00
SunSunday
Closed

Venue awards

Top Rated 2025

Beauty Salons nearby