De Huidtherapie Kliniek (voorheen Ooh Lala Beauty) Reviews

Bergselaan 319C, 3038CH Rotterdam

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,9
2034 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Ik heb Skinpen behandeling gehad. Ik was erg zenuwachtig voor deze behandeling, toen ik het woord: naalden hoorde. Gelukkig stelde deze mevrouw mij gerust. Degene die de behandeling bij mij ging uitvoeren was heel erg lief. Ze vertelde duidelijk wat de nazorgen zijn na de behandeling.
Fijn dat ik er weer was , mijn gezicht ziet er weer 10 jaar jonger uit.
Een hele relaxte behandeling gehad, zo relaxed dat ik bijna in slaap viel. Mede door de verwarmde stoel...Maar alles gaat in de salon heel erg professioneel en er hangt een rustige en fijne sfeer.
Ik ben meer dan tevreden over Ooh-lala-beauty salon. Er is aandacht, het is schoon en professioneel. Mijn huis krijgt werkelijk de aandacht die het nodig heeft. De salon biedt zoveel meer dan ik gewend was van een reguliere schoonheidsspecialiste van schoonmaken-peeling en masker.
Super!