Deity beauty

Zoutmanstraat 41, The Hague, 2518GM
Open Tomorrow: 10:00 - 18:00

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

Venue reviews

5,0
6 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Annija is very professional and kind person. Treatment was amazing , well done. She works with sterilised instruments and the environment is very clean and neat. Time management 10/10 ! Highly recommended!
Goede uitleg, heel hygiënisch, gaat voorzichtig te werk zodat je zo min mogelijk voelt.
Klantvriendelijk, vakkundig, open eerlijke en heldere communicatie. Ik ben zeer tevreden met het resultaat !
Ik ben echt heel erg blij van jouw professionele werk
Annija is a very talented PMU artist. She assesses your situation prior to treatment, asks for input and offers suggestions. She also takes time to prep accordingly. I felt well taken care of and in good hands. I definitely recommend her for her exceptional work and after care. Her sense of hospitality is refreshing! 10/10
Show more reviews...

About

Deity beauty
Zoutmanstraat 41
2518GM The Hague

Deity Beauty, gevestigd aan de Zoutmanstraat in Den Haag, is een beautysalon waar rust en aandacht centraal staan, met als doel iedere klant een op maat gemaakte en mindful beautybeleving te bieden. De salon ademt een ontspannen en verfijnde sfeer, ideaal om volledig tot rust te komen tijdens jouw behandeling.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gemakkelijk bereikbaar met tram 17 en tram 3, die beide op loopafstand stoppen.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: rustgevend, verzorgd en professioneel – een plek waar je volledig in de watten wordt gelegd.

Gespecialiseerd in: Brows en lash extensions, met oog voor detail en precisie, ook bij het corrigeren van oude PMU zonder laserbehandelingen.

Gebruikte merken en producten: De producten zijn zorgvuldig geselecteerd en sluiten aan bij de laatste technieken op het gebied van permanente make-up en wimperstyling.

De extra’s: Eigenaresse Annija werkt met een mindful en persoonlijke aanpak. Elke behandeling wordt afgestemd op jouw unieke wensen en kenmerken. Ze is gecertificeerd in permanente make-up, hygiëne, lash extensions en brow behandelingen en blijft zich jaarlijks bijscholen via cursussen en masterclasses.

MonMonday
10:0018:00
TueTuesday
10:0018:00
WedWednesday
10:0019:00
ThuThursday
Closed
FriFriday
10:0018:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
12:0018:00

Beauty Salons nearby