Wat een heerlijke verwennerij was dat! Samen met mijn moeder een duo gezichtbehandeling gehad.
Miranda luistert goed naar persoonlijke wensen, geeft advies, kletst gezellig mee, biedt netjes een alternatief aan indien nodig. Zo hoefde bij mijn moeder haar wenkbrauwen niet geëpileerd te worden en heeft Miranda aangeboden daarvoor in de plaats dan de bovenlip te harsen. Service ten Top dus.
Het was voor mij al jaren geleden dat ik een gezichtbehandeling heb laten doen, maar overweeg dit nu toch echt vaker te gaan doen!
Een vriend merkte zelfs op dat ik een openere blik had. Wat kwam doordat mijn wenkbrauwen subtiel (ik heb mooie volle, dus wilde er niet te veel af enkel contour aanbrengen) geëpileerd waren.
Kortom.....wij hebben genoten en zijn zeer tevreden!
Treatment by Miranda•Classic Facials
Marga•about 7 years ago
Top behandeling
Treatment by Nicole•Eyebrow Threading
Fa•about 7 years ago
Heerlijk, echt een aanrader!! Heel ontspannend en fijn!
Treatment by Nicole•Classic Facials
Rosanne•about 7 years ago
Top!
Treatment by Nicole•
Eyebrow ThreadingShow all…
Sanne•about 7 years ago
Het is altijd super fijn bij Miranda. Goede behandeling, mijn gezicht is weer mooi schoon en na afloop haast geen rode plekjes door de goede massage en het masker.