Fitsolution Boutique Reviews

Noordsingel 52, 3032BE Rotterdam

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,8
1645 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Ik heb een Mum to Be massage gehad. Aanleiding hiervan was dikke, pijnlijke voeten en een brandende rug al 2 weken. Na de massage was alles weg!! En heb ik nergens last meer van. Ze stelt je heel erg op je gemak en ik kon goed ontspannen. Ik kom zeker een keer terug!
Mooi pand, gezellige dames, goede massage.
Een sfeervolle salon en gemasseerd door een kundige masseuse. Ik vond het een prettige eerste ervaring. Sinds de massage ook weer een pijnloze nek. Erg fijn! Trouwens wel gelijk teruggebeld toen ik nog vragen had.
Geweldige massage in een prachtige salon! Professioneel en gastvrij. Aanrader!
Heerlijk genoten van een hotstone massage na een lange werkdag. Duidelijke uitleg gehad aangezien het de eerste keer was, maar zal zeker de laatste keer niet zijn. Zeker een aanrader, volgende keer een andere massage proberen.