Geke kappers Reviews

Zuidsingel 68, 3811HD Amersfoort

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,8
1726 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
En weer heeft Geke me heel blij gemaakt 😍 Mijn nieuwe haarkleur is prachtig en ik ben zo ontzettend blij met mijn nieuwe coupe. Ik zie Geke ook echt genieten als ze aan het knippen is en weer iets moois heeft gecreëerd 🥰
Op aanraden van vrienden bij Geke terecht gekomen. Top geknipt en hele relaxte gezellige sfeer! Eerste maar zeker niet de laatste keer dus!
Een fijne salon, waar ze verstand van knippen hebben. Niet alleen voor krullen. Ik heb zelf behoorlijk stijl haar, maar dat gaat toch alle kanten op als het niet goed geknipt is. Bij Geke is het onder controle. Met magische technieken, zit mijn haar voor langere tijd weer goed en is gemakkelijk in model te brengen. Sinds Corona is er meer ruimte tussen de stoelen en is er soms maar 1 andere klant tegelijk met mij. En je kan al van te voren bij de online boeking betalen. Ook heel fijn.
Prachtige high lights gezet in mijn mega krullend haar. Eerst mijn haar gestraight en dat zorgde voor minder pijn en super snel inzetten van de high lights. Na de behandeling mijn haar helemaal straight gemaakt wat echt een cadeautje was! Blij met het eindresultaat. De krullen zijn inmiddels na een douche weer terug ;-)
Hele fijne salon met zeer professioneel personeel. Mijn krullen zijn weer super geknipt!