Reviews are written by customers after their visit.

4,8
1397 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Prettige sfeer, professionele mensen, ze nemen de tijd en moeite om naar de klant goed te luisteren. Mijn moeilijke haar is nu goed geknipt, volgens eigen wens. Complimenten!
Deze salon heeft top kappers die perfect zijn in het uitzoeken van een kleur en het plaatsen van extensions. Een echte aanrader
Every visit is a great experience, Stefan and Sevala are really making sure my needs are fully met. on top of it, the athmosphere is great! :)
Great service, good company and fabulous hair!
Ik had de balayage pakket genomen, het werd toch subtiele highlights voor mijn 14 cm uitgroei, ze kwamen er wat warmer en subtieler uit dan ik wou. Hiervoor moest ik 210 euro betalen. Ik ben naar een andere kapper geweest langs de straat en hun hebben heel mij haar mooi blond gekregen voor 130 euro. De kappers hier zijn niet echt gespecialiseerd in blonderen en is ook erg duur voor wat ik heb laten doen daar.. iedereen is wel aardig.
Show venue reply...