Hairin by Sisters

Jacob van Campenplein 61, Rotterdam, 3067LA
Open Tuesday: 09:00 - 17:30

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

Our Work

Venue reviews

4,8
2585 reviews
Ambience
Cleanliness
Staff

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Van harte aangeraden om naar deze toppers te gaan!! Fijne sfeer, lieve meiden. Kwaliteit voor je geld!!
Een hele fijne kapsalon waar ik altijd goed geknipt word en met een blij gezicht wegga,ze zijn heel gastvrij en professioneel.
I got a great butterfly haircut and curtain bangsđŸ«¶đŸŒ
Good
ZĂł fijne behandeling: lekker haar wassen, haarmasker met hoofdmassage en daarna mijn haar mooi in model knippen en drogen. Goed inzicht in wat ik wilde, stukje korter en daarmee meteen een mooi model erin. Ik voel me geweldig!
Show more reviews...

Meet the team

About

Hoi, ik ben Astrid en werk sinds 2020 bij Hairin by Sisters. Ik heb ooit gekozen voor het kappersvak omdat het me erg leuk leek. Na ruim 40 jaar kan ik zeggen dat dat inderdaad zo is en maakt niet uit wat ik doe juist de afwisseling is zo geweldig. Dus of ik nu kinderen, dames of heren knip , een permanent indraai, een kleur of watergolf inzet, het is allemaal leuk om te doen fijn om klanten met een goed gevoel naar huis te zien gaan, daar doen we het voor. En daarom hoop ik je snel te zien in de salon. Liefs Astrid

Services

Hair

Portfolio

What our customers say about Astrid

Skilled10
Experienced8
Professional7
Friendly6

About

Hairin by Sisters
Jacob van Campenplein 61
3067LA Rotterdam

Hairin by Sisters is een gezellige kapsalon voor jou en jouw gezin. De salon is al jaren een gewaardeerd feit in de stad en knippen moderne kapsels voor jong én oud. Het team eigent alle kennis omtrent het kappersgebied toe door het nauwlettend volgen en toepassen van alle nieuwe trends en ontwikkelingen. Om kwaliteit te waarborgen werken zij met de hoogwaardige producten van Kevin Murphy, Milkshake en Depot. Deze salon hanteert een annuleringsbeleid van 24 uur. Verplaats of annuleer je de afspraak 24 uur ervoor dan wordt er 20% van de geboekte behandeling in rekening gebracht.

MonMonday
Closed
TueTuesday
09:00–17:30
WedWednesday
09:00–17:30
ThuThursday
09:00–17:30
FriFriday
09:00–20:00
SatSaturday
08:30–16:00
SunSunday
Closed

Products used in this venue

  • Kevin Murphy
  • Milkshake Hair Care

Venue awards

Top Rated 2020Top Rated 2019Top Rated 2018Top Rated 2017

Hair Salons nearby