Kom er regelmatig (vanwege mijn spier ziekte) en ze weet me altijd weer op te knappen Zodat ik weer door kan... Ze is gewoon een goed in wat ze doet... Professioneel, een echte aanrader... ;)
Treatment by Song Wan•Acupuncture
Jeff•about 8 years ago
Er is een hele fijne ontspannende energie aanwezig als je binnen komt was het eerste wat me opviel..De behandeling was prettig en het fijne was dat Song heel snel in de gaten had waar de problemen zaten..Ik voel me na een behandeling al wel wat beter,maar zoals gezegd kan ik pas meer zeggen na wat meer behandelingen omdat het lichaam wat meer tijd nodig heeft om de balans weer terug te vinden..
Treatment by Song Wan•Acupuncture
Mariecke•about 8 years ago
Het was een fijne en aangename behandeling.
Treatment by Song Wan•Acupuncture
Eddy •about 8 years ago
Weer helemaal opgeknapt. Meer energie, minder verkouden. Bedankt Song.
Treatment by Song Wan•Acupuncture
D.Broekhuizen•about 8 years ago
Was prima afwachten kan natuurlijk nu nog niet zeggen of het aan mijn verwachtingen heeft voldaan maar het gevoel bij alles was prima .
Kan het ook aan een ieder aanbevelen om daar een behandeling te ondergaan .