House of Bellona Reviews

Thomsonlaan 79, 2565HZ Den Haag

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,4
2422 reviews

Filter reviews

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Helaas slechte ervaring. Het was voor mij de eerste keer bij House of Bellona. Ik kwam binnen en werd niet heel hartelijk ontvangen. Vervolgens moest ik zeker 20 minuten wachten voordat überhaupt een medewerker mij kwam helpen. Het was in ieder geval niet degene met wie ik de afspraak had. Omdat degene met wie ik een afspraak had voor een ander collega moest invallen. Kan gebeuren, is geen ramp. Het belangrijkste was de Gellak Manicure behandeling. Ik moest haar corrigeren met het vijlen van mijn nagels. Ze had mijn nagels schreef gevijld en de hoeken van mijn nagels waren nog scherp. Mijn nagels waren niet mooi egaal gelakt (hier en daar luchtbel) en achteraf bedacht ik me dat ze geen top coat op mijn nagels heeft gedaan. Waardoor de gellak binnen 1 week al beschadigd is. Ook waren mijn handen verbrand nadat ik ze in de paraffine bad had gestoken. Ik heb wel vaker bij een manicure of pedicure een paraffine bad gehad. Maar nooit zo'n hete bad gehad.
Ik heb een hele fijne ervaring gehad bij House of Bellona. Mijn bovenlip is geharst en mijn nagels zijn gelakt met gellak. Sam nam er goed de tijd voor en vertelde goed wat ze deed. Zorgzaam en ervaren!
Had a hair straightening. Gerry is very knowledgeable and professional.
Wederom een fijne pedicure. Franchi heeft de pedicure goed uitgevoerd. Mooi resultaat. Gezellig gezelschap. Echt een treat!
Paula is een schat en vriendelijke dame die ervoor zorgt dat je nagels mooi verzorgd eruit zien.