House of nailsz

Trompetstraat 10, helmond, 5702JK
Open Tomorrow: 09:00 - 16:00

Popular services

Browse services

Venue reviews

-.-
0 review

Filter reviews

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
We didn't find any reviews
Try changing the filters or resetting them below

About

House of nailsz
Trompetstraat 10
5702JK helmond

House of Nailsz in Helmond is een moderne manicure- en pedicuresalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel om elke klant met perfect verzorgde nagels en een ontspannen gevoel naar huis te laten gaan.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: schoon, stijlvol en relaxed – een fijne plek waar je je meteen welkom voelt.

Gespecialiseerd in: BIAB-behandelingen, pedicure, manicure en BIAB nude met diverse extra’s – alles voor sterke, gezonde en elegante nagels.

Gebruikte merken en producten: Er wordt uitsluitend gewerkt met kwalitatieve producten die bekendstaan om hun duurzaamheid en verzorgende werking.

MonMonday
Closed
TueTuesday
09:0016:00
WedWednesday
12:0020:00
ThuThursday
10:0016:00
FriFriday
Closed
SatSaturday
11:0015:00
SunSunday
Closed

Nail Salons nearby