House of Rituals - Amsterdam Reviews

Spui 10, Amsterdam

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,7
8125 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Mijn afspraak werd een half uur verlaat door de salon, een uur van tevoren. Vervolgens ook in de salon nog 15 min wachttijd. Erna ook mijn thee vergeten, na een half uur zelf opnieuw om gevraagd. Gelukkig hele vriendelijke medewerkster die mij hielp. Zou het niet aanraden bij weinig tijd.
Aangezien het een open ruimte betreft, hoor je alle gesprekken, dat doet af aan de beleving. Dit maakte de ervaring niet erg ontspannen.
een geheime oase in het centrum van de stad!
Ik heb een ontspanningsmassage van Layla gehad. De massage is zo fijn dat je er bijna in slaap van valt. Ik kan iedereen dit aanraden. Layla is geweldig.
Fijne eerste ervaring bij Rituals! Kelly is goed in haar werk en ondertussen ook een leuk en gezellig gesprek. Echt een heerlijk ontspannen ochtend. Ze kon ook veel vertellen over Rituals; de nieuwe winkel en Spa, producten en geuren. Zeker voor herhaling vatbaar.