House of Rituals Body Spa - Amsterdam Reviews

Spui 10, Amsterdam

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,7
7452 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Het is voor mij altijd een ‘me’ momentje als ik mijn pedicure laat doen bij Rituals. Fijne ‘zen’ omgeving en ga altijd naar huis met mooie teennagels.
Fleur gave me the best pedicure ever! She was not hesitant to get in there and cleaned everything suuuper well, my feet felt lighter! The gel polish application was perfect, no missed corners or runny cuticles or edges. I would recommend getting any treatment by Fleur honestly.
Heel blij met pedicure bij house of rituals! hygiënisch & professioneel!
Beide behandelingen waren super! Genoten van de massage en een pedicure was voor mij de eerste keer (durfde nooit) maar het was een fijne ervaring. ze vertelde precies wat ze ging doen.
Goede ontvangst en werd verder hartelijk geholpen. Had het al cadeau gegeven aan een goede vriend die dolenthousiast was en nu had ik het voor mezelf geboekt