Reviews are written by customers after their visit.

4,5
1317 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Ik had om 20.30 een afspraak en werd pas om 21.00 uur geholpen. Maar intussen werd er drinken aangeboden. Tijdens de behandeling werd ik goed geholpen en rafelde ze het niet af ook al was het sluitingstijd.
Na 40 minuten te hebben gewacht ben ik maar weg gegaan. Dit is niet de eerste keer dat je zo lang moet wachten ondanks dat je voor op een tijd reserveert
Fijne salon, al meerdere keren geweest,pedicure is ook erg fijn.
Voor de 3e keer naar Jade Nails. Ik had een afspraak om 10.00 uur. Ik kreeg een kopje thee. Ik ben om 10.40 weggegaan omdat ik niet langer kon wachten vanwege een andere afspraak. Ik heb online een nieuwe afspraak gemaakt. In de communicatie kan het wat beter. Als het uitloopt hoor ik graag hoe lang, dan kan ik mijn planning daarop aanpassen.
ze waren weer precies zoals ik ze wilde helemaal geweldig