Ik vond het heel lastig om de kapsalon telefonisch te bereiken (meer dan drie keer bellen) en aangekomen leek men niet te weten dat ik een afspraak had. Kortom, de eerste indruk bij kapsalon Bianco was een beetje rommelig. Toch is het personeel erg aardig en ik ben goed geknipt. Zeker waar voor je geld.
Styled by 1•Ladies' Haircuts
Judith•almost 9 years ago
Het was snel en smooth, ik heb echter echt 10 x gezegd dat ik geen te donkere wenkbrauwen wilde en ze raadden toch aan even kort te verven. Ik liep naar huis met pikzwarte wenkbrauwen... Muuuuh
Treatment by 2•Eyebrow & Eyelash Tinting
Anonymous•almost 9 years ago
Geen aardige collega's, het lijkt of ze altijd chagerijnig zijn, ze maken ook geen praatje met je TOTAAL GEEN GASVRIJHEID. Alle collega's praten alleen met elkaar in een ANDERE TAAL TOTAAL ASOCIAAL. Als je wat aangeeft wat je anders wilt, kijken ze heel boos
Treatment by 1•Eyebrow Threading
Anonymous•almost 9 years ago
Ik ben heel goede geholpen. En tevreden met de resultaat. Kom er zeker terug!
Treatment by 1•Eyebrow Threading
July•almost 9 years ago
Mijn kapper was vriendelijk en grappig. Ik werd snel geholpen en geknipt, een heel klein deel van mijn haar is wat langer en niet op de juiste lengte geknipt. Dat is waarschijnlijk niet bewust gebeurd en overgeslagen door mijn kapper. Volgende keer beter!