L'Equipage Reviews

Jan van Galenstraat 139, 1056BN Amsterdam

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,7
3017 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Ik ben erg blij met de krullenkapper Svenny. Zij heeft zo veel krullen en volume in mijn haar geknipt, dat ik er verbaasd over was. Ik ben erg tevreden en kom hier zeker weer !
Prima behandeling.Voldoende aandacht voor je haar en je wensen.schone en sfeervolle salon.was mij eerste keer ,Ben dik tevreden met het resultaat.
Enige die zo fatsoenlijk zijn om alleen een likdoorn behandeling aan te bieden ipv volledige pedicure.
Thuy is een uitstekend werkende pedicure met aandacht voor detail en geen gehaast. Net zoals de vorige keer een uur gezeten. Nagels worden goed schoongemaakt, de oppervlakte van de nagels gevijld. Absolute aanrader!
Ik ben voor het eerst in tijden weer helemaal tevreden van de kapper gekomen! Svenny luisterde goed naar wat ik wilde, gaf advies, en heeft ervoor gezorgd dat mn krullen er weer super uit zien. Daarnaast is ze echt een leuke meid dus was het ook nog eens gezellig. Dit is zeker een blijvertje!