La Lopez Palace

Bennebroekerlaan 45, Bennebroek
Open Today: 09:00 - 17:30

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

Venue reviews

4,8
271 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Zelmy is een parel in de kapperswereld. Bij haar moet je zijn! Veel verstand van alles op het gebied van je haar, een uitzonderlijk talent, vriendelijk, warm, attent. Je loopt heel blij de deur weer uit. Doen!
Show venue reply...
Iedere keer heel blij met het resultaat!
Weer helemaal blij met mijn onze nieuwe coupe en mooie kleur! Mooi kerstpakketje ook gekregen! Heel leuk en weer een super gezellige middag gehad! Dankjewel Zelmy!
Knipbeurt bij Zelmy is echt een aanrader. Ze is heel kundig en geduldig. Volgende knipbeurt laat ik zeker door deze lieve dame doen.
Show venue reply...
Top kapster geweldige ervaring vakkundig erg vriendelijk Weer Fantastisch geknipt en gekapt ! Kom zeker graag terug .
Show venue reply...
Show more reviews...

Meet the team

About

Ik doe mijn werk met Passie! En neem de tijd voor jou als persoon en de gewenste kapsel ✂️

Services

Hair

Portfolio

What our customers say about Zelmy

Skilled16
Professional11
Experienced10
Knowledgeable7

Amenities

Cleaning and hygiene
Face mask mandatory for staff
Face mask mandatory for clients
Hand Sanitizer available at venue
Treatment room/space is disinfected between appointments
Distance required between customers
Contactless payment only
Air purifier used
General
Child friendly

About

La Lopez Palace
Bennebroekerlaan 45
Bennebroek

Vertrouw jij je dierbare lokken alleen toe aan de allerbeste handen? Dat is mooi, want eigenaresse Zelmy voert bij La Lopez Palace kappersbehandelingen op niveau uit. Door haar jarenlange werkervaring bij Rob Peetoom en door in verschillende kapsalons te hebben gewerkt, kent ze alle kneepjes van het kappersvak. Zelmy is verder ook gespecialiseerd in het knippen van krullend haar en daarnaast beheerst ze ook de technieken voor het snijden van Europees haar. Bij La Lopez Palace ben je hoe dan ook verzekerd van mooi geknipt en gestyled haar.

MonMonday
Closed
TueTuesday
Closed
WedWednesday
Closed
ThuThursday
09:0017:30
FriFriday
09:0017:30
SatSaturday
08:0015:30
SunSunday
Closed

Hair Salons nearby