Libelle Salon

Jan van Scorelstraat 60, 3583 CR Utrecht, Nederland
Open Today: 10:00 - 18:00

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

All
Hair
Hair removal
Face
Massage
Body

Venue reviews

4,9
1202 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Op aandringen van mijn zoon Rens mijn haar door Waleed laten knippen. Waleed is een gezellige en deskundige kapper. Hij gaf een goed advies over mijn haardracht. Prima resultaat! Waleed heeft er weer een vaste klant bij! Gerard
Geweldig
Zoals altijd goed werk
Ik kom al jaren bij Waleed en elke keer ben ik weer superblij met het resultaat. Hij is ontzettend lief, neemt altijd de tijd en doet zijn werk echt fantastisch. Zelfs al moet ik er een uur voor rijden, dat heb ik er met alle liefde voor over. Een kapper die je niet alleen mooi maakt, maar waar je je ook echt welkom en op je gemak voelt. Absoluut een aanrader! 💇‍♀️✨
Weer zo blij met het resultaat van mijn highlights!
Show more reviews...

Meet the team

Services

Hair
Face
Massage

Services

Hair
Body
Face
Massage
Hair removal

Services

Hair
Body
Massage

What our customers say about victoria

Skilled26
Friendly12
Knowledgeable11
Talented9

Services

Hair
Body
Face
Massage

What our customers say about Waleed

Skilled44
Knowledgeable31
Professional23
Caring15

About

Libelle Salon
Jan van Scorelstraat 60, 3583 CR Utrecht, Nederland

Bij Libelle Salon in Utrecht ben je van harte welkom. In deze salon draait het allemaal om jou. Waleed en Victoria zorgen ervoor dat jij in het middelpunt van de aandacht staat en ze gaan alleen voor het beste resultaat. Je kunt bij Libelle Salon terecht voor knippen, stylen en kleuren voor mannen en vrouwen. Je kunt hier ook terecht voor het epileren en verven van je wenkbrauwen. Breng een bezoek aan de salon en laat je verwennen in een fijne omgeving.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: 

Vanuit Utrecht Centraal neem je bus 8 naar Wilhelminapark. Bij halte Utrecht, Hobbemastraat kun je uitstappen. De bus stopt precies tegenover de winkel.

Het team: 

Het team bestaat uit eigenaar Waleed & kapster Victoria. Victoria heeft 20 jaar ervaring als kapster en Waleed heeft 8 jaar ervaring als kapper. Beiden beschikken over een diploma van de kappers academie. 

Wat we leuk vinden aan de Salon: 

  • Sfeer: professionele en gezellige sfeer.
  • Gespecialiseerd in: Haar.
  • Gebruikte merken en producten: L'OrĂŠal.
  • De extra's: In de salon spreken ze Nederlands, Engels en Arabisch.
MonMonday
11:00–18:00
TueTuesday
10:00–18:00
WedWednesday
10:00–18:00
ThuThursday
10:00–18:00
FriFriday
10:00–18:00
SatSaturday
10:00–18:00
SunSunday
11:00–17:00

Venue awards

Top Rated 2024Top Rated 2023

Hair Salons nearby