Ik laat hier altijd mn wimpers en wenkbrauwen doen. Ik krijg altijd het stukje extra ontspanning en gastvrijheid. Ik word herkend en we pakken het gesprek van een maand of soms 2maanden geleden gewoon weer op. Voelt heel oprecht. Ook kan ik heerlijk ontspannen door de sfeer en de rustgevende muziek. Dat soort momenten worden ook goed aangevoeld.
Van een beetje extra service, finishing touches die niet direct bij de behandeling horen, wordt ook nooit moeilijk gedaan:). Heerlijke ervaringen. Raad het iedereen aan!
Eyebrow & Eyelash Tinting
Delila•over 8 years ago
Afgelopen zaterdag heb ik mijn haren laten knippen en föhnen door Angelie. Ze heeft me echt even in de watten gelegd, nam vooraf ook goed de tijd om mijn wensen door te spreken.
Blow Dry
Wendy•over 8 years ago
Ik kom hier altijd als ik mijn haar wil laten knippen en het wordt altijd perfect gedaan!
Blow Dry
Liesbeth•over 8 years ago
Zeer goed geknipt, goed afgestemd op mijn wensen qua styling. Heel vriendelijk personeel
Blow Dry
Sandra•over 8 years ago
Ik voel me altijd erg op me gemak. Fijn dat kleine stukjes worden gedaan wat het draagbaar maakt. Sinds ik hier heen ga is mijn huid een stuk rustiger en netter :D enige wat ik 1 keer lastig vond is door 2 tegelijk gedaan te worden. Ik had te lang gewacht met een afspraak en dan samen waxen was erg pijnlijk. En zelf toen werd er goed voor me gezorgt en met me gepraat waardoor ik me alsnog gewoon op mijn gemak voelde.