PookieNailz

Schouw 39 96, Lelystad, 8232AH
Open Tuesday: 08:00 - 21:00

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

Venue reviews

5,0
1 review

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
1e keer Biab voor mij. Renée legde alles goed uit en nam haar tijd. Korte verlenging zit er mooi op en heb ook super leuke pastel bloemen op m'n nagels. Verder een fijne sfeer met Friends op de achtergrond en de tijd vloog voorbij. Blij mee!

About

PookieNailz
Schouw 39 96
8232AH Lelystad

PookieNailz in Lelystad is dé plek waar creativiteit en kwaliteit samenkomen voor de mooiste nagels. Met een rustige en ontspannen sfeer, sfeervolle RPG-lichtjes en entertainment zoals muziek en films, voelt elke behandeling als een luxe ervaring.

Gespecialiseerd in: BIAB & GelX – Voor sterke, duurzame en perfect afgewerkte nagels. Nailart – Unieke en creatieve designs, volledig op maat gemaakt.

Ervaring & Producten: Met 3 jaar ervaring in nagelverzorging garandeert PookieNailz hoogwaardige resultaten. Er wordt gewerkt met topmerken zoals PinkGellac, The Gel Bottle en Gellish voor een langdurige en professionele afwerking.

Bereikbaarheid & Extra’s: De salon ligt op 10 minuten lopen van het centrum. Houd er rekening mee dat de salon zich op de 6e verdieping bevindt en minder geschikt is voor mensen die slecht ter been zijn.

Geniet van een persoonlijke en ontspannen nagelbehandeling bij PookieNailz – maak vandaag nog een afspraak!

MonMonday
Closed
TueTuesday
08:0021:00
WedWednesday
08:0021:00
ThuThursday
08:0021:00
FriFriday
08:0021:00
SatSaturday
07:0017:00
SunSunday
Closed

Nail Salons nearby