PUUR Huidinstituut Prinsenbeek Reviews

Beeksestraat 30 , 4841GC Prinsenbeek

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

5,0
1946 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
heerlijk ontspannend en nu 6 uur na de behandeling nog steeds een heerlijke, frisse, strakke huid. Thx Ruby het was weer genieten
Professionaliteit gecombineerd met gezelligheid. Steeds goede adviezen over behandelingen en verzorging! Als ik bij jullie vandaan kom voel ik me altijd op en top een verzorgde vrouw ! Erg fijn dus.
Het is altijd een verwennerij, lekkere massage dan voel je je al helemaal relaxt. En dat is pas het begin.. Bovendien is Ruby altijd zeer geïnteresseerd naar mijn kinderen en kleinkind, en dat vind ik gewoon erg leuk. Kom graag bij jullie!
Fijn dat ik jullie 'gevonden heb', ontzettend goed ontvangen en goede informatie en uitleg over de behandeling en producten!ook de behandeling was goed! Een nieuwe klant erbij!
Zoals ik ook tegen Ruby verteld heb, ben ik heel tevreden. Fijne geur aan de producten, massages zijn goed. Ruby heeft me ook geleerd hoe ik beter kan ontspannen. Het watertje en nootjes na de behandeling vind ik leuk bedacht en lekker zo na het ontspannen. Kortom, zeer tevreden.